Najnovší Apple Store vyrastie len pár kilometrov od nás

· 1 min read
Najnovší Apple Store vyrastie len pár kilometrov od nás

Apple Store je miesto, kde Apple v prvom rade predáva svoje produkty. Tieto obchody sú známe svojim dizajnom, službami, najväčším výnosom na meter štvorcový zo všetkých obchodov na svete a úžasným personálom, ktorý má napríklad naučené vety ktoré nemôže povedať. Len tak pre zaujímavosť, vedeli ste, že v zamestnanci Apple Stores majú prísny zákaz opravovať zákazníkov ak si popletú názov produktu?

Najnovší Apple Store, ktorý vyrastie hneď za našími hranicami bude iba kúsok od nás. Konkrétne to bude vo Viedni. Informácie o tomto obchode s logom nakusnutého jabĺčka sa objavili už minulý rok v lete, pričom ako prvé o nich informovali rakúske noviny s názvom derStandard. Jednalo sa však len o dohady, ktoré sú však teraz potvrdené, pretože Apple hľadá vo Viedni nových zamestnancov do svojej pobočky.

zdroj: Signa

Nový obchod sa bude nachádzať na Kärntner Straße, priamo v srdci Viedne. Mal by mať 3 podlažia a práce na ňom podľa informácii začali minulú jeseň. Otvorený by mal byť už čoskoro, presný termín otvorenia však zatiaľ nie je známy.

Je však vysoko pravdepodobné, že qk budete chcieť ísť koncom tohto roka na nákup priamo do Apple Store, tak nebudete musieť ísť až do Drážďan, ale postačí vám zabehnúť za roh do susednej Viedne. O ďalších informáciach o tomto obchode vás samozrejme budeme informovať.


Zdroj titulnej foto: techrasa.com
zdroj: schimanke.com