Najlepšie príslušenstvo pre zariadenia Apple do 30 € #6

Nájdenie toho pravého príslušenstva vie byť niekedy riadna fuška. Preto ti prinášame 4 najlepšie gadgety, ktoré by nemali ujsť tvojej pozornosti.

JUNCHI

Junchi je nabíjačka pre tvoj smartfón, ktorá sa však správa aj ako lampička. Dizajn je veľmi podarený, rovnako ako cena. Junchi má 2 USB porty, ktoré majú spoločné 2 Ah (2 ampéry za hodinu = 2 000 mAh). V prípade, že použijete obidva porty, budete mať dostupnú 1 Ah pre každý port. (Osobne som nemal pocit, keď som nabíjal 2 telefóny, že mi to nabíja rýchlosťou 1 Ah, ale to bol asi len pocit. Rátajte okolo 800 mAh).

JUNCHI je dostupný za 11 $ a môžeš si ho zakúpiť TU.

Zdroj: Amazon.com

Hapurs

Hapurs je nočná lampička, ktorú môžete pripojiť na svoj PC alebo laptop len pomocou USB. Je vhodná na tmavšie miestnosti, kde sa horšie číta alebo kde je horšia viditeľnosť. Hapurs má 3 úrovne svietivosti, pričom najvyššia úroveň dosahuje svietivosť až 210 lux. Hapurs sa tak stáva výborným pomocníkom pri nočnom učení.

Lampička Hapurs je dostupná za 13 $ a môžeš si ju zakúpiť TU.

Zdroj: Amazon.com

Welltop

Blíži sa leto a nadávky na to, ako je teplo, sa blížia neúprosne s tým. Samozrejme, že si môžete kúpiť ventilátor, avšak mne osobne pripadal na mojom malom stole príliš veľký a zbytočne zavadzal. Rozhodol som sa porozhliadnuť po nejakom kompakte, a tak som našiel Welltop. Je to malý ventilátor, ktorý sa pripojí cez USB k počítaču alebo laptopu a má reguláciu na 2 stupne otáčok: 1 300 a 1 800 RPM. Poháňaný môže byť aj na 4 AA baterky, ak by ste ho potrebovali umiestniť niekam, kde nemáte prístup k USB zdroju energie.

Welltop je dostupný za 19 $ a môžeš si ho kúpiť TU.

Zdroj: Amazon.com

Rymeno

Rymeno je malý prenosný Bluetooth reproduktor, ktorý vyniká práve tým, že sa správa aj ako lampa. Dosah má približne 10 metrov a vydrží okolo 8 hodín. Dĺžka jeho nabíjania ma celkom prekvapila, pretože nepresahuje viac ako 4 hodiny. Rymeno ponúka kvalitný zvuk, ktorý rozširujú po bokoch reproduktora svetelné steny. Rymeno sa tak stáva dobrým spoločníkom ako na cesty, tak aj do domácností.

Rymeno je dostupný za 25 $ a môžeš si ho zakúpiť TU.

Zdroj: Amazon.com


Zdroj titulnej foto: [Pexels.com](https://static.pexels.com/photos/51171/pexels-photo-51171.jpeg)
Matej Bunček
Perfekcionista v optimistickom štýle. Študent a zároveň programátor na voľnej nohe. Milovník designu a čistého kódu.
Trnava