Najlepšie príslušenstvo pre zariadenia Apple do 30 € #5

· 2 min read
Najlepšie príslušenstvo pre zariadenia Apple do 30 € #5

Nájdenie toho pravého príslušenstva vie byť niekedy riadna fuška. Preto ti prinášame 4 najlepšie gadgety, ktoré by nemali ujsť tvojej pozornosti.

Bem Mini Mobile Speaker

Bem Mini Mobile Speaker je malý, výkonný a lacný Bluetooth speaker pre každodenné používanie. Jeho vzhľad v tvare kocky určite nepoškodí dizajn žiadnej miestnosti. Jednou z hlavných vymožeností výrobku je vstavaný mikrofón, ktorý môžete využiť hlavne pri prijímaní hovorov. Bem Mini Mobile Speaker je teda ideálnym spoločníkom ako do domácností, tak aj na rodinné oslavy či na opekačku s priateľmi. Pripojíš sa naň pomocou Bluetooth a výdrž jeho batérie je približne 3 hodiny, čo sa dá očakávať pri tejto cene. Môžete to rozšíriť aj o nejakú powerbanku.

Bem Mini Mobile Speaker si môžeš kúpiť TU za 15 €.

Zdroj: Amazon.com

Rocket Case

Rocket Case je elegantné drevené puzdro pre tvoj iPhone 6/6s. Rocket Case je vytvorené z pevného kusu dreva, ktorý dokonale sedí na celom povrchu iPhonu. Pritom jeho váha je 32 g a všetky potrebné veci ako mikrofón, reproduktor či jack sú prístupné. Ak naozaj chceš urobiť svoj iPhone krajším, určite siahni po tomto puzdre.

Rocket Case si môžeš kúpiť TU za 20 €.

Zdroj: Amazon.com

G-Cord Bluetooth Headphones

G-Cord Bluetooth Headphones sú fantastické slúchadlá s pevnou konštrukciou, kvalitným prevedením a hlavne super zvukom. Čo viac si človek môže priať do 30 €? Na bočných stranách sa nachádzajú tlačidlá na ovládanie slúchadiel ako napríklad hlasitosť, tlačidlo na napájanie či preskočenie pesničky. G-Cord oslovia hlavne svojím minimalistickým dizajnom, takže určite sa nebudete mať za čo hanbiť.

G-Cord Bluetooth Headphones si môžeš kúpiť TU za 30 €.

Zdroj: Amazon.com

IPhone 6 Lens

Rád fotíš, no nie si spokojný s kvalitou tvojich fotiek v zoome? Možno by si mal siahnuť po niečom profesionálnejšom, a to po iPhone 6/6s Lens, ktorý ponúka 8x až 12x zoom, ktorý je na veľmi dobrej úrovni v kvalite fotiek hlavne pri približovaní. Veď presvedč sa na fotkách.

IPhone 6 Lens si môžeš kúpiť TU za 20 €.

Zdroj: Amazon.com

Zdroj: Amazon.com

Zdroj titulnej fotografie: Hisconsumption.com