Najlepšie príslušenstvo pre iPhone do 30 €

Najlepšie príslušenstvo pre iPhone do 30 €

Že sa nedá zohnať dobré a zaujímavé príslušenstvo za lacný peniaz? Ak si doteraz žil v tejto ilúzii, čítaj článok ďalej a my ti ukážeme veľmi zaujímavé príslušenstvo, ktoré sa naozaj oplatí.

Titan Loop

Neraz sa ti určite stalo, že tvoj kábel k iPhonu sa jednoducho zlomil. Samozrejme, že ty predsa za nič nemôžeš. :) A tak prišiel Titan Loop. Kábel vytvorený z veľmi kvalitného materiálu, ktorý sa len tak nezlomí a prakticky ho môžeš použiť všade, kde máš dostupný USB port a tvoj iPhone. Kábel je certifikovaný MFi certifikátom, takže sa nemusíš báť, že kupuješ nejakú hračku, ktorá sa hneď pokazí.

Cena Titan Loopu je 30 $ a môžeš si ho kúpiť TU.

Zdroj: b0b.fr

AUKEY USB HUB

Poznáš ten pocit, keď nemáš dosť USB portov? Hlavne na MacBooku je to dosť cítiť. Preto je tu AUKEY so svojím USB Hubom, ktorý ponúka 4USB Porty 3.0 s rýchlosťou 5Gpbs. HUB je kompaktný, šikovný a rýchly. Dokonca je kompatibilný s každým Apple zariadením. Každý port disponuje vlastnou rýchlosťou, takže nebudeš mať problém s obmedzením rýchlosti, keď budeš kopírovať súbory na viacero zariadení naraz.

Cena AUKEY USB HUB je 16 $ a môžeš si ho kúpiť TU.

Zdroj: Amazon

Tile

Strata kľúčov vie byť veľmi nepríjemná, hlavne ak máš vo zväzku 25+ kľúčov (ako ja :D). Tile ale vyrieši tvoj problém, ak stratíš svoje kľúče. Jednoducho si ho pripevníš na zväzok kľúčov, spáruješ si ho s tvojím smartfónom a je to vyriešené. Tile je spojený s tvojím telefónom pomocou bluetooth technológie a v prípade straty kľúčov vieš pomocou aplikácie zistiť ich poslednú polohu.

Cena Tile je 25 $ a môžeš si ho kúpiť TU.

Zdroj: nextshark.com

Sinjimoru iPhone Charging dock

Ak nemáš rád nabíjanie telefónu klasickým káblom, pretože to je príliš mainstream, môžeš svoj stôl obohatiť o celkom zaujímavý dock na nabíjanie telefónu. Sinjimoru iPhone Charging dock prináša praktickosť, elegantnosť a skvelý dizajn priamo na tvoj stôl. Jednoducho položíš dock na stôl, natiahneš doň kábel a môžeš si nabíjať iPhone. Podporované sú všetky modely od iPhonu 4 a vyššie.

Cena Sinjimoru iPhone Charging Dock je 20 $ a môžeš si ho kúpiť TU.

Zdroj: Amazon