Najlepšie príslušenstvo pre zariadenia Apple do 30 € #4

· 2 min read
Najlepšie príslušenstvo pre zariadenia Apple do 30 € #4

Nájdenie toho pravého príslušenstva vie byť niekedy riadna fuška. Preto ti prinášame 4 najlepšie gadgety, ktoré by nemali ujsť tvojej pozornosti.

Anydo Audio Jack Splitter

Myslím, že tento produkt netreba nejako zvlášť opisovať. Ide o jednoduchý splitter, ktorý stačí zapojiť k mobilu. Vďaka nemu môžete k zariadeniu pripojiť až dva audio systémy s 3.5 mm konektorom jack. Kvalita splitteru je na celkom slušnej úrovni, ale na stock zvukovú kartu v iPhone sa nevyrovná. Zariadenie používam už rok a musím povedať, že je celkom odolné, keďže mi už miliónkrát padlo na zem a stále funguje.

Splitter si môžeš kúpiť TU za 1.80 €.

Zdroj: Amazon.com

Anker Aluminium Stand

Anker, popredný výrobca gadgetov, si povedal, že rozšíri svoje portfólio aj o hliníkové držiaky. Nebolo by na tom nič nezvyčajné, avšak na tieto držiaky nemusíte položiť len iPhone. Zvládnu s prehľadom aj tablety či hocijaké Android alebo Lumia telefóny. K tomu všetkému držiak disponuje aj MultiAngle funkciou, čo zaručí, že budete môcť svoje zariadenie uviesť do hocijakého uhla.

Anker Aluminium Stand si môžeš kúpiť TU za 11 €.

Zdroj: Amazon.com

iPhone 6 Waterproof Case

Už minule sme ti ukázali vrecko, ktoré spraví z tvojho iPhonu vodotesný telefón. Avšak si myslím, že používanie vrecka je dosť nepraktické, a tak prišiel tento Waterproof Case. Je stavaný presne na iPhone 6/6s alebo iPhone 6+. Obal ma celkom pekný dizajn, avšak jednu chybičku predsa len má. Mobil sa v momente, ako je pod vodou, stáva nepoužiteľným (nereaguje na vaše dotyky.)

Verziu pre 6/6s si môžeš zakúpiť TU za 20 €.
Verziu pre 6+ si môžeš zakúpiť TU za 20 €.

Zdroj: Amazon.com

ZUS

ZUS je veľmi šikovná vec. Na prvý pohľad je to obyčajná nabíjačka do auta, ktorú stačí vložiť do zapaľovača a môžeš nabíjať telefón. Na druhej strane má v sebe funkciu, ktorá dovoľuje spárovať mobil so ZUS-om, a tak dokážeš hneď lokalizovať svoje auto pomocou obyčajnej nabíjačky. Myslím si, že toto sa hodí hlavne na obrovských parkoviskách, kde hľadanie auta pripomína hľadanie ihly v kope sena. ZUS funguje aj bez pripojenia k internetu.

ZUS si môžeš kúpiť TU za 30 €.

Zdroj: Amazon.com

Zdroj titulnej fotografie: youtube.com

Related Articles

Týždňový newsfilter + Podcast #10
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #09
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #08
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #07
· 8 min read
Majster svojho Macu: Ako na Finder
· 3 min read