Najlepšie darčeky pre "Appláka" (na poslednú chvíľu)

· 3 min read
Najlepšie darčeky pre "Appláka" (na poslednú chvíľu)

Určite máte vo svojom okolí niekoho, kto má rád Apple. A keďže sa blížia Vianoce, treba mu kúpiť darček. Netušíš, čo vybrať? Ponúkame ti výber toho najlepšieho, čo si môže zarytý "Applák" nájsť pod stromčekom. Musíš sa však poponáhľať, všetky objednávky musia byť vybavené do 21. decembra 14:00, iba vtedy existuje 100 % šanca, že si ich tvoj známy pod stromčekom skutočne nájde.

Steve Jobs tričko

Tričko nesklame nikdy. Za cenu necelých 20 eur dostaneš skutočne zaujímavé tričko s pekným a originálnym dizajnom. Odporúčame však tajne navštíviť šatník obdarovaného a vopred zistiť jeho veľkosť oblečenia.

Tričko Stay Hungry kúpiš tu

Tričko Be a Pirate kúpiš tu

Knihy

Na výber je niekoľko veľmi zaujímavých kníh o spoločnosti Apple a Stevovi Jobsovi. Konkrétne sú to tieto knihy:

Jak myslí Steve Jobs, 11,99 eur

Túto knihu som si prečítal aj ja a je skvelá. Odhalí ti kúsok z mysle najväčšieho vizionára, akého kedy ľudstvo poznalo.

333 tipů a triků pro iPhone, iPad, iPod, 11,99 eur

Vďaka tejto knihe môžeš objaviť skutočne zaujímavé skryté funkcie a triky na tvojom iPhone, iPade či iPode Touch. Kniha má úchvatných 248 strán.

Do nitra společnosti Apple: Jak skutečně funguje nejobdivovanější..., 11,99 eur

Zaujímavá kniha od Adama Lashinského, ktorý sa zaoberá tým, ako Apple drví všetky zákony manažérstva, venuje sa jeho unikátnym prístupom k dizajnu, budovaniu značky či vzťahom ku konkurencii. Taktiež sa dozvieš, akým smerom by sa mala firma Apple v budúcnosti vydať.

Šíleně jednoduché, 11,99 eur

Na vyše 200 stranách sa dozvieš, že menej je niekedy viac, a získaš cenné rady a poučky, ktoré môžeš využiť aj vo vlastnom podnikaní.

Tajemství inovací Steva Jobse, 9,99 eur

Táto kniha nie je životopisom, avšak vďaka výpovediam blízkych Steva Jobsa a ľudí, ktorí mali tú česť s ním pracovať, odkrýva záhady jeho geniálnej mysle. Stačí si položiť otázku: "Čo by asi tak v mojej situácii urobil Steve Jobs?"

Ochrana na klávesnicu pre MacBooky

Ak sa bojíš toho, že by si si mohol zašpiniť svoju klávesnicu, prípadne na ňu vyliať nejaký nápoj, potom je riešením práve ochranná fólia. Cena: 12,99 eur

ClearGuard Color Keyboard Protector

Nálepka so Stevom Jobsom

Vraví sa, že aj tá najmenšia drobnosť môže potešiť, ak je od srdca. Ak aj ty zastávaš túto teóriu, potom môžeš za rovné euro kúpiť niekomu nálepku so Stevom Jobsom a niektorým z jeho najslávnejších citátov.

Nálepky nájdeš v tejto kategórii

Niektorý zo širokej ponuky obalov

Ak sa bojíš o svojho miláčika, potom ti odporúčame kúpiť si obal. V širokej ponuke si určite vyberieš ten, ktorý sa ti páči.

Obaly nakúpiš tu

Ak by si chcel nájsť viac skvelých nápadov na darčeky, rozhodne navštív tento skvelý e-shop.. Celá redakcia ThinkApple ti želá šťastné a veselé Vianoce!