Najlepšie príslušenstvo pre Apple zariadenia do 30 € #3 (Cestovateľská edícia)

· 2 min read
Najlepšie príslušenstvo pre Apple zariadenia do 30 € #3 (Cestovateľská edícia)

Zohnať dobré príslušenstvo za lacný peniaz vie byť niekedy dosť náročné. Preto sme tu, aby sme ti ukázali to najlepšie príslušenstvo pod 30 €, ktoré ti bude každý závidieť! :)

ANKER POWERBANK (10 000 mAh)

Ak si stále na cestách a jediná možnosť, kedy nabiť telefón, je večer, keď si doma, určite neprehliadni zaujímavú ponuku od ANKER. Ten ti totiž to ponúka až 10 000 mAh powerbanku. Powerbanka pri takejto kapacite ti zaručí, že na jedno jej nabitie môžeš nabiť svoj iPhone minimálne 4-krát. Ak si teda pravidelný cestovateľ, určite využí túto ponuku.

ANKER POWERBANK si môžeš zakúpiť TU.

Zdroj: Amazon.com

Bike Holder

Ak rád chodíš na bicykli, hlavne po neznámych trasách, a stále pozeráš na GPS tvojho iPhonu, určite oceníš Bike Holder. Je to držiak na iPhone, ktorý sa dá upevniť priamo na kormidlo bicykla. Potom už len doň umiestniš iPhone a môžeš začať poznávať novú krajinu.

Bike Holder si môžeš kúpiť TU.

Zdroj: Amazon.com

ANKER Car Charger

Cestuješ autom a všetka technika je vybitá. V mnohých prípadoch by si musel čakať, kým prídeš domov, a až potom si to všetko nabiť. V prípade, že vlastníš ANKER Car Charger, sa nemusíš takejto veci obávať. Ide o zariadenie, ktoré umožňuje nabíjanie techniky pomocou USB kábla, do ktorého sprostredkuješ energiu pomocou zapaľovača v aute. Anker Car Charger má veľmi jednoduché spracovanie a používanie, takže aj začiatočník ho bude vedieť obsluhovať.

ANKER Car Charger si môžeš objednať TU.

Zdroj: Amazon.com

IPhone Waterproof bag

Dovolenková sezóna si blíži a je jasné, že každý chce mať na ňu čo najlepšie spomienky. Natáčanie videí a fotenie je samozrejmosťou. No je to tak aj pod vodou? Preto ti prinášame iPhone WaterProof bag. Taška, do ktorej stačí vložiť iPhone, a môžeš ísť pokojne aj pod vodu do hĺbky 50 m. Ani keď je mobil v taške, nemáš obmedzenú slobodu v používaní telefónu.

IPhone Waterproof bag si môžeš objednať TU.

Zdroj: Amazon.com

Ak máš nejaké návrhy, aké príslušenstvo by sme mali spomenúť v ďalšej časti nášho seriálu, určite sa s tým podeľ v komentároch.


Zdroj titulnej fotografie: osomount.com