Hľadáš aplikáciu na počasie? Toto sú tie naj

· 2 min read
Hľadáš aplikáciu na počasie? Toto sú tie naj

Na AppStore nájdeme mnoho alternatív na takmer každý druh aplikácie. Či už ide o hru, titul na fotenie, navigáciu, alebo počasie. Aby si sa ale nemusel trápiť a brodiť sa desiatkami rôznych lepších či horších ukazovateľov počasia, pomôžeme ti s tým.

Yahoo počasie
Zdroj: cloudfront.net
Dlhodobo jedna z najlepších aplikácií na zobrazenie diania vonku. Či už sú to krásne obrázky, plynulé animácie, alebo podrobné a celkom presné rozpisy o tom, čo sa vonku deje, Yahoo počasie si ťa získa.

Aplikáciu môžeš sťahovať tu zadarmo.

The Weather Channel
Zdroj: phonearena.com
Tiež tu nájdeme pekný dizajn, informácie o dennej, hodinovej alebo 15-dňovej predpovedi, o rýchlosti vetra alebo sile UV žiarenia. Táto aplikácia je ale zároveň aj akýsi portál s informáciami o počasí z celého sveta.

Aplikáciu môžeš sťahovať tu zadarmo.

Dark Sky
Zdroj: wordpress.com
Dark Sky si dáva záležať na čo najpresnejšom podaní informácií o počasí. Aktualizácie sa v aplikácii vykonávajú každú minútu, a tak si môžeš naplánovať polhodinovú prechádzku, pretože vieš, že o 40 minút začne pršať.

Aplikáciu môžeš sťahovať tu za 3.99 dolárov.

WeatherBug
Zdroj: weatherbug.com
Okrem bežných vecí, ktoré nájdeš takmer vo všetkých aplikáciách, je táto znova v niečom výnimočná. Ukazuje aj to, koľko peľu je v tvojom okolí alebo aké alergény sú dominantné.

Aplikáciu môžeš sťahovať tu zadarmo.

Carrot Weather
Zdroj: idownloadblog.com
Ak máš rád humor, máš rád túto aplikáciu. Vývojári sa spýtali sami seba, prečo nebyť neprajní (asi sa pýtali Slovákov), a tak vzniklo mrkvové počasie. Tento titul ťa bude častovať pripomienkami ako "Dúfam, že ťa slnko spáli" alebo "Tvoje účty za kúrenie ťa zničia". Všetko v anglickom jazyku.

Aplikáciu môžeš sťahovať tu za 3.99 dolárov.

Imaginárny obchod s hrami je neuveriteľne obrovský, a tak sa mohlo stať, že sme zabudli na nejaký úžasný titul. Preto budeme radi, ak nám v komentároch napíšeš, čo používaš ty. Či už na Facebooku, alebo pomocou nášho nového systému Disqus.

Zdroj titulnej foto: Climate Clock Weather
Zdroj: imore.com