Najlepšie a najhoršie RED Apple produkty

Najlepšie a najhoršie RED Apple produkty

Apple produkty s označením RED už 10 rokov slúžia na podporu programov proti AIDS. Prostredníctvom nich už Apple takýmto programom pomohla niekoľkými desiatkami miliónov dolárov. Najznámejším Apple PRODUCT(RED) je najnovší iPhone 7 a 7 Plus, ktorý je vo svete veľmi obľúbený. Ale okrem neho ich je v červenej rade viac.

Ako prvý opíšeme PRODUCT(RED) Mac Pro. Vytvoril ho Jony Ive spolu s Marcom Newsonom. Na celom svete ide o jediný kus Macu Pro v tejto farbe a v roku 2013 bol vydražený takmer za milión dolárov, konkrétne za 977 tisíc.

Zdroj: cultofmac.com

Ďalším je PRODUCT(RED) iPod Nano. Za jeho vznikom stojí samotný Steve Jobs, ktorého však o červený produkt požiadal spevák skupiny U2 - Bono. Urobil tak kvôli charite. Steve sa však bál, že názov iPodu (APPLE)RED jeho spoločnosti môže uškodiť a tak nakoniec limitovaný hudobný prehrávač niesol názov iPod nano (PRODUCT)RED Special Edition.

Zdroj: ebay.com

Tretím produktom, ktorý patrí k tým najlepším, je (PRODUCT)RED iPhone 7 & 7 Plus. Tieto farebné prevedenia boli predstavené iba nedávno, čiže nie je potrebné ich zvlášť predstavovať. Jediné, načo ľudia po ich príchode upozorňovali je, že predná časť mobilu mohla byť čierna, namiesto bielej.

Zdroj: slashgear.com

A posledným produktom patriacim k najlepším z tejto edície je (PRODUCT)RED iPod Shuffle. Tento iPod 4. generácie bez displeju váži len 12,5 g a je taký maličký, že sa zmestí naozaj kdekoľvek. Je to veľmi praktická pomôcka napríklad pri cvičení.

Zdroj: apple.com

A teraz ten NAJHORŠÍ (PRODUCT)RED.
Ide o PRODUCT(RED) Smart Battery Case. K nemu toho netreba veľa písať, stačí sa naň pozrieť. Je síce praktický, pretože dokáže zvýšiť výdrž batérie iPhonu, ale ten vzhľad sa spoločnosti Apple naozaj nepodaril.

Zdroj: apple.com


Zdroj titulnej foto: cultofmac.com
zdroj: cultofmac.com