Najlepší pohľad na Samsung Galaxy S8 a LG G6 doteraz

Najlepší pohľad na Samsung Galaxy S8 a LG G6 doteraz

LG a Samsung onedlho predstavia dlho očakávané telefóny tohto roku, LG G6 a Samsung Galaxy S8. LG G6 uzrie svetlo sveta už na budúci týždeň, zatiaľ čo Samsung Galaxy S8 aj v druhej polovici Marca. Aj keď už vieme čo od týchto mobilov očakávať, tieto nové fotografie by nám to mohli ešte trochu priblížiť.

Známy Evan Blass, ktorý už v minulosti zverejnil fotky prichádzajúcich gadgetov, zverejnil na Twitteri fotografiu, kde môžeme vidieť kryty na tieto prichádzajúce telefóny. Evan Blass ich zverejnil s komentárom "Nikdy nieje príliš skoro na zakúpenie krytu pre Váš ďalší mobil."
Zdroj: bgr.com
Galaxy S8 má zahnutý displej ktorý zaberá väčšinu prednej obrazovky. Nemá home button na spodnom okraji, no namiesto toho má na hornej hrane viacero senzorov ako napríklad prednú kameru a skener dúhovky s ktorým sme sa zoznámili už pri Galaxy Note 7. Na okraji si môžeme všimnúť pridanie tlačidla ktoré by malo prebúdzať nového virtuálneho asistenta menom Bixby.
Zdroj: bgr.com
Na zadnej strane pri kamere sa nachádza senzor odtlačkov a vpravo dole môžeme vidieť 3.5 mm jack.

LG G6 je dizajnom dosť podobný Samsungu Galaxy S8. Má veľký displej ktorý je tak isto bez tlačidiel, senzor odtlačkov tak isto na zadnej strane ako u Galaxy S8, no tentokrát uložený pod kamerou. 3.5 mm jack je umiestnený v pravom hornom rohu.
Zdroj: bgr.com
Aj keď obrázky môžu byť presné, je tu aspoň jedna vec ktorá nieje správna. Displej na G6 má hranaté okraje a my očakávame zaoblené okraje podľa predchádzajúcich "únikov".

Zdroj titulnej foto: onlinebuymobile.com
Zdroj: bgr.com