Najdrahšie limitované edície od Apple

Najdrahšie limitované edície od Apple

Spoločnosť Apple nám už dlhé roky svojimi zariadeniami prináša jednoduchosť, nádheru a skvelý výkon v jednom. Samozrejme, ako všetci vieme, ceny tiež nie sú najnižšie. Ale na toto budeš pravdepodobne pozerať s otvorenými ústami. Sleduj. :-)

5 000 € v Macu
Si zberateľom limitovaných edícií? V tom prípade máme pre teba skvelý tip. 27" Mac s farebným logom, prezývaným dúha, čaká možno aj na teba. Ak nevieš, čo s peniazmi, investuj ich sem. Zaručene nesklame 4-jadrový Intel i7, 32 GB RAM a 1 TB Flash úložisko. Mac dostal vanilkovú farbu. V nej je "oblečená" aj myš a klávesnica, ktoré k nemu automaticky dostaneš. Predávať sa bude iba 25 kusov na celom svete, tak sa poponáhľaj!

Zdroj: idropnews.com
Zdroj: idropnews.com

Rose Gold slúchadlá EarPods
Zdajú sa ti známe? Áno, dizajnovo sú podobné tým obyčajným, bielym. Rozdiel je "len" v tom, že tieto sú vyrobené z 18-karátového ružového zlata. A cena? V pohode. Aukčný dom ju najskôr odhadol na cca 20 000 €. Vyšplhala sa však "mierne" vyššie, a to v prepočte približne na 405 702 €.

Zdroj: idropnews.com

Twentieth Anniversary Macintosh
Počítač bol predstavený v roku 1997, pri príležitosti 20. výročia Macintosha. V tej dobe sa jeho cena pohybovala okolo 2 600 €, preto bolo vyrobených len 12 000 kusov. Zariadenie dostalo meno Spartakus, malo 12,1" displej LCD, vpredu malo 2 reproduktory, mechaniku na čítanie a zápis floppy diskety a dokonca aj CD-ROM. K počítaču sa dával ako darček subwoofer od firmy Bose, klávesnica so vstavaným trackpadom a dokonca koženou opierkou na ruky. Wow!

Zdroj: idropnews.com

RED Mac Pro
Firma Apple predala aj mnoho RED produktov, aj obal na iPod a hodinky Apple Watch. Kvôli nim sa dokonca spojila so spevákom skupiny U2 - s Bonom. Druhá generácia RED produktov Macu Pro má naozaj veľký výkon a bola navrhnutá dizajnérmi ako Jony Ive a Marc Newson. Tento osobný počítač bol nedávno vydražený. Z ceny asi odpadneš! V prepočte išlo o cca 860 000 €!

Zdroj: idropnews.com
Zdroj: idropnews.com


Zdroj titulnej foto: designtaxi.com
Zdroj: idropnews.com