Najabsurdnejšie aplikácie pre iPhone. Pozrite sa na najväčšie hlúposti, aké AppStore ponúka!

· 3 min read
Najabsurdnejšie aplikácie pre iPhone. Pozrite sa na najväčšie hlúposti, aké AppStore ponúka!

Na jednej strane existujú aplikácie, ktoré môžu ľuďom skutočne uľahčiť život, či výrazne zefektívniť činnosť, ktorej sa venujú. Potom sú tu hry a utility, ktoré slúžia na „zabitie času“ a môžu byť milým spestrením všedného dňa. V neposlednom rade však existuje kategória takých služieb, ktorých obsah nemožno považovať ani za zlý žart, a ich zmysel poznajú zrejme len samotní vývojári - ak vôbec. Navyše, práve tieto bezduché nástroje sú často platené, a paradoxne dosahujú dobré čísla v predaji. Veď kto by nechcel vidieť tú najväčšiu hlúposť, akú App Store ponúka? My vám prinášame prehľad tých najlepších najhorších z nich. Ak ich chcete sami otestovať, je to, samozrejme, na vás.

 • Hold the button
  Napriek tomu, že podobných aplikácií existuje hneď niekoľko, táto je v niečom skutočne výnimočná - je eše hlúpejšia, než všetky ostatné. Dáva vám totižto jedinú úlohu - čo najdlhšie držať prst na vyznačenom mieste. Aplikácia je zadarmo, čo veľmi presne reflektuje jej obsah.

 • Cow Toss
  Hoci vám táto „hra“ dovolí vyskúšať si čosi nadľudské - pohadzovať kravu, zážitok z nej je nulový. Práve preto ju však spomínali aj v CNET a CNN! Trúfalé je, že jej autori od vás za ňu vytiahnu základných 99 centov.

 • Poke man
  Ak sa vás ktokoľvek snaží presvedčiť, že videohry sú plné násilia, môžete mu zapnúť túto, aby ste ho ironicky presvedčili o opaku. To je však asi jediná funkcia, ktorú môže poskytnúť. Počkať! Nie, vlastne neposkytuje vôbec nič. Akurát tak bezduché šťuchanie do pána v zle padnúcom obleku. Nadhodnotená je však sto krát - stojí opäť 99 centov.

 • Pull my finger deluxe
  Fór, ktorým napálil starý otec alebo strýko zrejme každého, kto sa narodil v rokoch 90-tych a skorších. Američania údajne tento žart nepoznajú, a preto má pre nich možno väčšiu cenu... No napriek tomu je nepochybne praďaleko vzdialená od ceny tejto utility - 99 centov.

 • iBeer
  Pôvodne bola táto aplikácia ešte prostoduchejšia, ako jej dnešná verzia a stála dokonca 2,99$! Dnes už má viacero pridaných funckií a App Store ju ponúka zadarmo. Jej účel je však naďalej pofidérny.

Ak ste si aspoň raz v priebehu čítania uštedrili „facepalm“, alebo vás zoznam pobavil, či dokonca rozhorčil, určite mu dajte like. Svoje dojmy, alebo nebodaj skúsenosti so spomínanými aplikáciami, s nami môžete zdieľať v komentároch alebo na facebooku. Takisto nezabudnite odporučiť svojich kandidátov na pokračovanie ;)