Najabsurdnejšie aplikácie pre iPhone #2

· 2 min read
Najabsurdnejšie aplikácie pre iPhone #2

Už v minulej časti sme vám predstavili aplikácie, ktorých jediným úžitkom je zrejme vyvolať u užívateľa záchvat - či už smiechu alebo zlosti. Ak ste si však mysleli, že nič hlúpejšie a absurdnejšie na vás v App Store nečaká, musíme vás z tohto omylu vyviesť. Dokumentuje to tento článok.

Is it dark outside?, zadarmo
Zažili ste už niekedy, že ste strávili doma toľko času, až ste úplne stratili pojem o čase? Navyše, boli ste natoľko leniví, že sa vám nechcelo ani vyzrieť cez okno? Napriek tomu, že predpokladáme, že ste odpovedali dva krát nie, predstavujeme vám aplikáciu, ktorá by túto situáciu vyriešila. Povie vám totižto, či je vonku tma, alebo nie. Čo viac? Nuž, to je všetko. Užitočné, nie?

LookFor, 0,99€
Autori tohto programu na mobil sú si jeho fatálnej jednoduchosti plne vedomí - a práve na nej stavajú svoj marketing. Napriek tomu si však miesto v tomto zozname jednoznačne zaslúži. Veď jediné, čo dokáže, je rozblikať displej vášho iphone-u. Načo to je dobré? No, údajne vás vďaka tomu vaši priatelia ľahšie nájdu v dave... Je to hodné miesta vo vašom mobile?

Pocket girlfriend, 0,99€
Ak sa niekde pochválite s touto aplikáciou, okolie vás zrejme bude považovať prinajmenšom za zúfalého. Nezachráni vás ani zmienka, že vaša vrecková priateľka má až 75 rôznych emócií. Slovíčko „až“ sa tu žiada dať do úvodzoviek, keďže ľudská žena ich zvláda oveľa viac. Nanešťastie.

Cry translator, 4,99€
Táto aplikácia je, na rozdiel od ostatných, nie len smiešna, ale v rukách naivného používateľa môže byť dokonca nebezpečná! Sľubuje totiž, že dokáže „preložiť“ detský plač a podľa jeho druhu vám poradí, na čo sa váš krpec sťažuje. Nerobte si však nádeje, our-pair vám rozhodne nenahradí.

Camera Flash, zadarmo (ešteže!)
Neužitočnosť tejto aplikácie je priam závratná. Dokáže zvýšiť jas vašich fotiek. Nič viac. Nič menej?

Gratulujeme! Prelúskali ste sa až na samotný koniec zbierky najbizarnejších služieb, aké App Store ponúka. Snáď vás zoznam k ničomu neinšpiroval. Svoje typy na ďalšie absurdné aplikácie s nami môžete zdieľať v komentároch alebo na facebooku.