Nádherný koncept iPhone X by bol splneným snom Applistov

Každu chvíľu sa na svet vynorí kopec konceptov o nových produktoch firmy Apple. Niektoré z nich sú podarené viac, iné menej. Koncept v tomto článku sa radí medzi jednej z najlepších aké sme mohli vidieť a ukazuje ako by mohol vyzerať iPhone X, nový model, ktorý by Apple mohol predstaviť tento rok.

Ten by mohol disponovať až 5,8 palcovým OLED displejom, ktorý by však siahal od okraja až po okraj, čo by znamenalo, že by sa celkové rozmery citeľne zmenšili. V tomto displeji by bol zabudovaný aj senzor Touch ID, čím by odpadala potreba mať v telefóne Home Button. Ten tak v koncepte úplne chýba.

Koncept ďalej hovorí o bezdrôtovom nabíjaní o ktorom sme už v minulosti písali, ako aj o novom Smart konektore. Ten by mal slúžiť na pripojenie rôzneho príslušenstva podobne, ako napríklad na sérii telefónov Moto.

zdroj:behance.net

Fotoaparát by bol v tomto prípade duálny ako pri iPhone 7 Plus, bol by však vylepšený a ponúkol by aj 3D technológiu. Osobne si v redakcii myslíme, že 3D technológia je v telefónoch mŕtva a akékoľvek pokusy v predchádzajúcich rokoch boli neúspešné, je to ale koncept a tak mu to nemôžeme mať za zlé. Čo mu však za zlé mať môžeme je podivné umiestnenie snímačov.

Pozrite si fotografie a video tohto nádherného telefónu a posúďte sami, či by sa vám páčilo, keby sa jabĺčny telefón uberal práve takýmto smerom.

zdroj:behance.net

zdroj:behance.net

zdroj: behance.net

zdroj: behance.net

zdroj: behance.net


Zdroj titulnej foto: behance.net
zdroj: behance.net

Marián Novikmec

Marián Novikmec

Mám rád technológie, autá, cestovanie a všetky také tie basic neresti života ktoré každý rádoby-influencer majúci viac ako 500 followerov na Instagrame. Stovky storíčiek ale nepridávam, zatiaľ.
Vranov nad Topľou