Myslia to vážne, alebo je to len zlý vtip? KFC prichádza s napodobeninou iPhonu

Myslia to vážne, alebo je to len zlý vtip? KFC prichádza s napodobeninou iPhonu

Každý z nás určite dôverne pozná firmu KFC ako veľkého konkurenta McDonald's. Pred takmer storočím jej zakladateľ, vojnový veterán trpiaci chudobou, Colonel Sanders obehal viac ako 1000 možných záujemcov, ktorým chcel predať svoj recept na "křupavé kuře", avšak neuspel. Tak sa zo zúfalstva rozhodol piecť a predávať sám - založil Kentucky Fried Chicken, dnes KFC.

Dokázal veľké veci, avšak môžu jeho nasledovníci konkurovať aj Applu?

Firma totižto na svoje 30. výročie v Číne prichádza so smartfónom, ktorý vyrába v spolupráci s firmou Huawei. Táto limitovaná edícia obmedzená na 5000 kusov má isté črty iPhonu. Miesto jabĺčka však má logo KFC - hlavu zakladateľa, vyššie spomínaného Colonela Sandersa.

digitalspy.com

Vo vnútri tejto mašinky s netradičnou značkou nájdeme procesor Qualcomm Snapdragon 425, 3 GB operačnej pamäti RAM, 32 GB miesta na úložisku, ktoré je možno rozšíriť vložením microSD karty s veľkosťou až 128 GB. Taktiež tam nájdeme snímač na otlačok prstov a batériu s kapacitou 3020 mAh.

5000 šťastných majiteľov sa tiež môže tešiť na predinštalovanú apku K-Music, vďaka ktorej môžu vytvárať a zdieľať svoje playlisty počas čakania na svoje obľúbené jedlo v KFC.

benzinga.com

Nemožno však vyvrátiť, že nová strela od KFC nevyzerá zo zadu ako iPhone. Každopádne, Apple je jednička na trhu, od koho sa inšpirovať, keď nie od toho najlepšieho?

Čo si o tom myslíš ty? Kúpil by si si niečo také? Mimochodom, stojí len $162.

Páči sa ti? Čo hovoríš na jeho cenu, vzhľadom na celkový dizajn a komponenty?

Vyjadri svoj názor v komentároch! Či už tu, alebo na našej stránke na facebooku.


Zdroj titulnej foto: [campaignasia.com/](http://www.campaignasia.com/article/yes-its-a-kfc-phone/437949) **Zdroj: [androidauthority.com](http://www.androidauthority.com/huawei-kfc-smartphone-786899/)**