Muž bol znechutený z dizajnu iPhonu 7. Pozrime sa, ako si ho svojpomocne upravil

Muž bol znechutený z dizajnu iPhonu 7. Pozrime sa, ako si ho svojpomocne upravil

Povedzme si to na rovinu. Dizajn iPhonov sa za poslednú dobu nejako výrazne nezmenil. IPhone 7 je na prvý pohľad rovnaký ako iPhone 6 či 6s. "Šestky" mali bez pochýb veľký úspech, hoci boli často kritizované za ich dizajn. Otázne je to, či by iPhone 7 nezožal väčší úspech, keby sa vrátil k hranatému vzhľadu.

Jeden z majiteľov nového iPhonu 7 bol natoľko znechutený dizajnom novej "sedmičky", že sa k tejto situácii postavil po svojom. Dizajn iPhonu 5 sa považuje za ten najvydarenejší, aký doposiaľ vyšiel. Z tejto skutočnosti vychádzal aj spomínaný majiteľ iPhonu 7, ktorý sa rozhodol obrúsiť hrany novej "sedmičky" a priblížiť sa tak dizajnu ikonickému iPhonu 5. Na svoj Youtube kanál zavesil video o tom, ako bola zrealizovaná celá premena dizajnu.

Autor videa na začiatku spomína, aký bol frustrovaný z dizajnu iPhonu 6 a následne sa jeho očakávania rozplývajú, keď sa dostáva k iPhonu 7 a v podstate vidí to isté, čo pri "šestke". Z iPhonu vyberá všetky komponenty a na rad prichádza samotné brúsenie.

Výsledkom sa stal nový iPhone 7 s dizajnom, ktorý pripomína iPhone 5. Samozrejme, nič nie je dokonalé a takáto úprava môže jednoducho poškodiť odolnosť vášho miláčika.

Predtým, ako by ste chceli zrealizovať podobnú zmenu dizajnu iPhonu 7, sa uistite, že máte potrebné vybavenie a hlavne dostatočné skúsenosti. V opačnom prípade môže váš iPhone putovať rovno do "jablkového neba".

Myslíte si, že takýto dizajn by mal v budúcnosti úspech?

Zdroj titulnej foto: youtube.com
Zdroj: iphonehacks.com