Motivácia je Tvoj najlepší doplnok

Motivácia je Tvoj najlepší doplnok

Patríte do skupiny ľudí, ktorý preferujú fitnes a zdravý životný štýl, než napchávanie sa zmrzlinou na gauči? Ak áno, tak tento článok je určený práve pre Vás.

Fitbit Alta nie je len obyčajný inteligentný fitnes náramok. Práve naopak, ide o náramok, ktorý je určený nielen k športu ale zároveň disponuje príťažlivým štýlom a svojou neodolateľnou eleganciou. Proste Fitbit Alta je inteligentný náramok, ktorý ladí k Vášmu športovému, každodennému, dokonca aj elegantnému oblečeniu. S týmto náramkom sa už nemusíte obmedzovať a dávať ho zakaždým dole z ruky, skrátka sa stane Vašim nerozlučným spoločníkom pri každej príležitosti.

Zdroj: fitbit.com

Aké funkcie nám ponúka Fitbit Alta?

Tento inteligentný náramok monitoruje Vašu celodennú a nočnú aktivitu. Sleduje počet prejdených krokov, vzdialenosť, množstvo spálených kalórií a počet aktívnych minút. Zaznamenáva ako dlho a ako dobre spíte. Cez aplikáciu Fitbit si môžete nadstaviť budík a náramok Fitbit Alta Vás prebudí jemným vibrovaním na zápästí. Prináša funkciu SmartTrack v ktorej automaticky rozpozná a zaznamená cvičenia ktoré robíte. Fitbit Alta Vám pomáha, aby ste zostali aktívny po celý deň tým, že Vám priateľsky pripomenie čas pohybu a taktiež Vás vie aj pochváliť. Okrem týchto vymožeností disponuje dotykovým displejom, upozorní Vás o prichádzajúcom hovore, textovej správe, alebo pripomienke v kalendári. Výdrž batérie po nabití je až 5dní. Pri nadstavení displeja prichádza možnosť výberu či bude displej vertikálne alebo horizontálne.

Zdroj: fitbit.com

Nájdite si svoj vlastný vzhľad

Fitbit Alta ponúka jedinečný vzhľad a širokú škálu farieb. Je na Vás, či si vyberiete z klasických farieb alebo si zvolíte špeciálnu edíciu s 22K zlatom.

Zdroj: fitbit.com

Kde si náramok Fitbit Alta môžete kúpiť?

V základnom prevedení stojí 119,95€ a špeciálna edícia stojí 139,95€.
Kúpiť si ho môžete na fitbit.com

Kompatibilita

Fitbit Alta je kompatibilný s iOS, Androjd, Windows Phone

Zdroj titulnej foto: topgizmo.com
Zdroj: fitbit.com