Mladík v Číne predal novonarodenú dcéru kvôli iPhonu!

· 1 min read
Mladík v Číne predal novonarodenú dcéru kvôli iPhonu!

To, že niekto predá svoju ľadvinu, len aby si mohol kúpiť nový iPhone, následne mu tá druhá prestane fungovať, a preto žaluje Apple, toho sme svedkami už boli. Je však možné, aby niekto predal kvôli iPhonu svoju dcéru, ktorá má iba 18 dní, cez aplikáciu bez toho, aby o tom vedela jej matka?

Presne to sa totiž stalo v Číne. Muž menom Duan predal svoju dcéru cez aplikáciu QQ za dohodnutú cenu 3 500 dolárov. Kupujúci chcel získať dieťa pre svoju sestru. Duan však nič nepovedal svojej partnerke, ktorá navyše bola neplnoletá. Keď sa to dozvedela, opustila svoj dom a polícia ju nedokázala vystopovať takmer rok.

Pokiaľ sa práve pozeráte na dátum a hovoríte si, či nie je prvý apríl, tak vás musím sklamať, pretože na ten máme nachystané úplne iné články. Tento bizarný príbeh má však ešte bizarnejší koniec.

Zdroj: www.tudocelular.com

Duan a jeho partnerka dostali trest odňatia slobody, ale vzhľadom na ich zlú finančnú situáciu iba na 3 a 2,5 roka. Pretože ani jeden z rodičov nie je a pravdepodobne nikdy ani nebude vo vhodnej situácii na to, aby vychovával dieťa, tak si dieťa kupec, resp. jeho sestra stále necháva a vychováva ho.

Ostáva iba dúfať, že nie spoločne.


Zdroj titulnej foto: cultofmac.com
Zdroj: cultofmac.com