Max Pump: Malá vzduchová pumpa, ktorá zvládne veľa

· 1 min read
Max Pump: Malá vzduchová pumpa, ktorá zvládne veľa

V čínskom meste Dalian vznikol nápad vytvoriť malú vzduchovú pumpu, ktorá nafúka aj veľké matrace. Tak vznikol nápad Max Pump. Tvorcom sa zdalo otravné neustále prenášať veľké manuálne pumpy alebo vyťahovať elektrické, čo potrebujú zdroj napájania, ktorý väčšinou nemáte nablízku.

Max Pump dokáže nafúkať až 30 nafukovačiek, čo je dosť, keďže je táto pumpa menšia ako plechovka Pepsi. Samozrejme, ako každá iná pumpa, má aj Max Pump možnosť spätného chodu. Z matraca ti vie veľmi efektívne aj vysať vzduch. Výrobok je dodávaný v dvoch farbách. V bielej a tmavosivej. Tvorcom sa do dnešného dňa podarilo na nápade vyzbierať viac než 2 700 %, čo je teda mimoriadny úspech. Pomohlo im k tomu takmer 4 000 podporovateľov. ![Zdroj: indiegogo.com](/content/images/2016/07/1-4.jpg) ![Zdroj: indiegogo.com](/content/images/2016/07/2-2.jpg)
Zdroj titulnej foto: [ytimg.com](https://i.ytimg.com/vi/F8KDvmexLWY/maxresdefault.jpg) **Zdroj: [indiegogo.com](https://www.indiegogo.com/projects/max-pump-best-outdoor-tool-enjoy-your-leisure-time-technology#/)**