Máte zvyšných 112 000$ a nemáte si čo kúpiť? Máme riešenie

· 1 min read
Máte zvyšných 112 000$ a nemáte si čo kúpiť? Máme riešenie

Niekedy len tak surfujeme na internete a v tom uvidíme niečo, čo nás zaskočí. Začneme rozmýšľať, kto by si takú hlúposť kúpil a kam sme sa do dostali. To možno bolo aj zámerom výrobcu hodiniek Nica Gerarda.

S Apple Watch sa totiž dohodli na spolupráci. Nevieme, ako skrsla táto myšlienka, ale ak nič iné, určite používateľ týchto hodiniek bude vzbudzovať rôzne pocity. Uznajte, aby niekto nosil duálne hodinky za 9 300 dolárov nie je úplne v poriadku. A to za túto sumu dostanete tú najlacnejšiu variantu. Za určitý model zaplatíte až neuveriteľných 112 000$. Čítate správne. Netreba asi ani menovať, čo všetko by sa za to dalo kúpiť. A to si poviete, že už samotné Apple Watch sú drahé.

A ak si myslíte, že za túto cenu už dostanete to najlepšie, ste na omyle. Aj ten najdrahší model (120 000$, aby sa nezabudlo) bude totiž obsahovať iba 38mm verziu Apple Watch. Pokiaľ ste sa teda už-už chystali kúpiť tieto hodinky, najprv zvážte, že obsahujú iba 38mm "ciferník". Ale aby ste si zase nemysleli, že výrobca Vás chce neprávom obrať o peniaze, zaručuje odolnosť voči vode do hĺbky 100 metrov. Úžasne, čo poviete.

Je otázne na čo sa takéto veci vôbec robia. Takisto je otázne, kto si kúpi také drahé hodinky. Niekto sa pravdepodobne nájde, ale takýto človek už naozaj nemá čo robiť s peniazmi. Ako sa ale hovorí, je to o preferenciách. Ak by ste mali záujem k hodinky vy, zainvestuje rovno do tých najdrahších, nech nemáte iba lacný kus železa na ruku. Veď 9 000$ dolárov je smiešna suma.

Related Articles

Týždňový newsfilter + Podcast #10
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #09
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #07
· 8 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #05
· 8 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #04
· 7 min read