Máte problém s ranným vstávaním? Vďaka Walk Me Up Alarm Clock už nezaspíte!

· 2 min read
Máte problém s ranným vstávaním? Vďaka Walk Me Up Alarm Clock už nezaspíte!

Myslím, že na svete je len veľmi málo ľudí, ktorí obľubujú ranné vstávanie. Pre nás ostatných je ráno časť dňa, kedy musíme nevyspaní vstávať z teplej postele a ponáhľať sa do školy alebo práce. Každému, kto sa pri vstávaní spolieha na budík v mobile sa už určite stalo, že ráno zaspal práve z dôvodu, že ho budík nezobudil alebo donekonečna ťukal na možnosť „odložiť“.

Pre ľudí, ktorým sa podobné veci stávajú pravidelnejšie, sa na App Store nedávno objavila zaujímavá aplikácia, ktorá by ich problém mohla vyriešiť. Volá sa Walk Me Up Alarm Clock a zabezpečí vám, že z postele vstanete vždy na čas. Neprestane totiž zvoniť až kým neopustíte teplo prikrývky a neprejdete pár krokov.

Vo Walk Me Up si môžete nastaviť počet krokov (v rozmedzí päť až po sto), ktoré musíte spraviť, aby ste boli dostatočne prebudení. Až potom prestane zvoniť. Kroky, ktoré ste spravili zaznamenáva pomocou všetkých dostupných senzorov podobne, ako to robia športové aplikácie. Appku tiež nie je jednoduché podviesť. Pokiaľ by ste sa pokúsili nasimulovať kroky trasením mobilu, v momente dostanete trest v podobe extra krokov navyše.

Užívateľské prostredie Walk Me Up Alarm Clock

Tento netradičný budík v telefóne ponúka aj radu šikovných nastavení. Okrem spomínaného počtu krokov môžete nastaviť aj intenzitu trasenia, pri ktorej má kroky zaznamenávať. Appka vám tiež ponúka možnosť vytvoriť viac alarmov, pričom každý bude nastavený inak a vy tak môžete mať predpripravené budíky na rôzne príležitosti. Samozrejme si môžete vybrať z veľkej kolekcie zvukov, ktoré vás budú budiť.

Walk Me Up Alarm Clock je skrátka zaujímavý nápad, ktorý je v praxi aj reálne použiteľný. Odporúčame každému, kto často zaspáva do práce alebo školy. Môžete si byť istý, že tento budík vas naozaj preberie!

Nastavenia Walk Me Up Alarm Clock