Máme ďalší dôkaz o farebnom variante Space Black

· 1 min read
Máme ďalší dôkaz o farebnom variante Space Black

Stále pribúdajú nové návrhy, informácie, dohady o očakávanom iPhone. Nejeden týždeň sa vraví aj o novom farebnom variante s názvom Space Black. Či nahradí súčasnú farbu Space Gray, alebo pôjde o ďalší farebný variant, to sa zatiaľ presne nevie.

Všetko však nasvedčuje tomu, že tejto farby sa naozaj dočkáme. Svetlo sveta uzrela fotografia, na ktorej môžeš vidieť slot na SIM kartu, teda celý ten "držiak" na SIM práve v spomínanej čiernej farbe. Originálna fotografia pochádza z webu Weibo, odkiaľ sme tu už zopár únikov mali. Na Twitteri bola táto fotka zdieľaná iba orezaná, kvôli vloženiu vlastného vodoznaku.

Zdroj: 9to5mac.com

Zdroj: 9to5mac.com

IPhone 7 bude v podstate vyzerať ako súčasný iPhone 6s, na ktorý sme zvyknutí, až na pár drobných úprav. Samozrejme, "vnútro" bude lepšie. Apple však môže kalkulovať s tým, že nová farba prinesie i väčší záujem o nový model, a teda aj väčšie zisky.

Zdroj: 9to5mac.com

Kde je nakoniec pravda a čo vlastne môžeme od nového iPhonu v septembri čakať, je stále iba vo hviezdach, pretože tých únikov už bolo toľko, že snáď už len v Apple vedia, čo je naozaj pravda.


Zdroj titulnej foto: pixabay.com
Zdroj: 9to5mac.com