Majitelia Samsungu S8 sa sťažujú na reštartovanie zariadenia

Majitelia Samsungu S8 sa sťažujú na reštartovanie zariadenia

Každý mobil má svoje "muchy". Väčšina výrobcov sa z nich vždy poučí a v ďalších modeloch sú opravené, či dokonca odstránené. Rovnako ako to chodí pri s-kových modeloch od Apple.

Spoločnosť Samsung má ale momentálne problémy s vlajkovou loďou Galaxy S8. Ich majitelia sa sťažujú na samovoľné reštartovanie zariadení. Ide už o tretí problém s týmito modelmi. Prvým bol červený displej, ktorý sa spoločnosť snaží vyriešiť aktualizáciou. Druhým bolo bezdrôtové nabíjanie a reštartovanie je už spomínaným tretím problémom.

Zdroj: gizmodo.com

Informácie o samovoľnom reštartovaní modelu Galaxy S8 máme z oficiálneho fóra Samsungu. Niektorí z užívateľov píšu, že ich zariadenie sa reštartuje niekoľko krát denne a dokonca sa stalo, že aj 2-krát za hodinu. Niektorí zase problém s reštartovaním zažili pri používaní bežných appiek, ako napr. fotoaparátu. Obrazovka mobilu očernela a následne sa mobil zreštartoval.

Zdroj: phonedog.com

Ľudia sa domnievajú, že problémom môže byť procesor od Qualcommu, keďže samovoľné reštartovania zažívajú ľudia v USA. V európskych krajinách mobily disponujú procesorom od Samsungu - Exynos 8895. Žeby naozaj toto bolo kameňom úrazu?


Zdroj titulnej foto: youtube.com
zdroj: us.community.samsung.com