Maj mobilné dáta pod kontrolou s appkou "Data Usage". Dnes dočasne ZADARMO!

· 1 min read
Maj mobilné dáta pod kontrolou s appkou "Data Usage". Dnes dočasne ZADARMO!

Obmedzené mobilné dáta. Väčšina z nás vie, čo tento pojem znamená. Neustále si dávaš pozor, koľko dát môžeš minúť, a aj napriek tomu často nastane ich prečerpanie. Pokiaľ aj ty patríš k ľuďom, čo majú problém s mobilnými dátami, je tu pre teba šikovná aplikácia Data Usage Pro.

Data Usage Pro obsahuje všetko, čo by si užívateľ obmedzených mobilných dát mohol priať. Po spustení zadáš do aplikácie potrebné informácie o svojom internetovom balíčku. Následne si môžeš pozerať podrobné štatistiky o prečerpávaní mobilných dát. Aplikácia ti vypočíta, koľko megabajtov ti ešte zostáva, ako dlho si s aktuálnym balíčkom musíš vystačiť, ale aj to, aká by mala byť tvoja priemerná denná spotreba, ak nechceš prísť o mobilné dáta predčasne.

zdroj: itunes.apple.com

K dispozícii máš tiež podrobné štatistiky o prečerpaných dátach počas minulých mesiacov. Pokiaľ by si mal so sťahovaním predsa problém, môžeš si nastaviť aj vlastné upozornenia.

Pokiaľ teda mávaš pravidelný problém s udržaním mobilných dát pod kontrolou, Data Usage Pro je pre teba ideálna aplikácia. A to najlepšie sme si nechali na koniec. Data Usage Pro je na jeden deň zadarmo! Takže sťahuj, kým je čas, a už nikdy neprečerpaj svoje dáta predčasne!

zdroj: itunes.apple.com


  • Názov: Data Usage Pro
  • Autor: oBytes
  • Kompatibilita: iOS 8.0 a vyššie
  • Cena: dočasne zadarmo
  • Stiahnuť z App Store

Zdroj titulnej foto: inkhunter.tattoo
Zdroj: itunes.apple.com

Related Articles

Týždňový newsfilter + Podcast #10
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #09
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #08
· 9 min read