MacBook Air = študentský notebook

Si študentom strednej alebo vysokej školy a potrebuješ rýchly a výkonný notebook? Rozhodni sa pre MacBook Air! Okrem rýchlosti a výkonnosti ti predstavíme aj iné prednosti tohto zariadenia.

Zdroj: 9to5mac.com

Prvou dôležitou informáciou pre užívateľov je váha tohto zariadenia. Je veľmi ľahký. MacBook Air s 13" uhlopriečkou váži iba 1,35 kg a 11" verzia iba 1,08 kg. Ide teda o extrémne ľahký ultrabook, ktorému sa síce dajú nájsť konkurenti, ale s výdržou, ktorú MacBook Air ponúka, nájdeš konkurenta naozaj ťažko. Tento notebook sa skvele hodí na cestovanie. :-)

Ako bolo vyššie spomenuté, úžasná je tiež výdrž batérie. Samozrejme, závisí od používania notebooku, ak budeš aj v škole hrať náročné hry, zariadenie dokáže pracovať asi o polovicu menej ako zvyčajne.

Zdroj: letemsvetemapplem.eu

Ďalšou výhodou tohto krásneho kúsku je rýchlosť. Pripraviť sa, poz... hotovo! Ihneď po otvorí notebooku je pripravený plniť tvoje rozkazy, pretože softvér a hardvér je navrhnutý tak, aby úzko spolupracovali, a tak vytvárali maximálny výkon.

Elegancia. Ďalší dôkaz, že Apple svoje produkty vytvára tak, aby si sa za ne ani zďaleka nemohol hanbiť, práve naopak! Je v poriadku, ak chceš túto ďalšiu vlastnosť svojho prenosného počítača ukázať. Jednou zo základných elegantných vlastností je svietiace jabĺčko alebo podsvietená klávesnica, vďaka ktorej môžeš svoju prezentáciu do školy alebo do práce dokončiť aj neskoro večer.

Zdroj: anandtech.com

Asi najväčším a jediným negatívom je cena zariadenia, hlavne pre študentov. Avšak ako študent môžeš použiť študentskú zľavu, väčšinou k tomu potrebuješ iba študentský preukaz. No a poslednou možnosťou je jednoducho presvedčiť rodičov, že sa naozaj poctivo učíš a potrebuješ k tomu aj ideálneho partnera vo forme MacBooku Air. :-)


Zdroj titulnej foto: cnet.com
Zdroj: cnet.com, letemsvetemapplem.eu

Daška Vanková

Daška Vanková

Apple = ❤️