Ľudia po celom svete čakajú na nový iPhone v radoch už niekoľko dní

· 1 min read
Ľudia po celom svete čakajú na nový iPhone v radoch už niekoľko dní

Do odštartovania predaja nového iPhonu 7 a iPhonu 7 Plus ostávajú už len hodiny. Niektorí vytrvalci, ktorí sa už nevedia dočkať alebo len chcú mať na Instagrame fotku nového iPhonu ako prví, už v týchto chvíľach postávajú alebo stanujú pred predajňami Apple po celom svete.

Zdroj: macrumors.com

Napríklad pred Apple Store na Piatej Avenue v New Yorku čakajú ľudia už niekoľko dní. Pred ostatnými pobočkami v New Yorku sa už tiež začínajú formovať malé rady. Posedávajú na malých stoličkách alebo v malých stanoch, a to len preto, aby sa dostali do obchodu medzi prvými.

Zdroj: macrumors.com

Pred pobočkou v San Franciscu čaká už tiež hŕstka ľudí. Tí sa začali zhromažďovať už počas víkendu. Tento rok čakateľom praje aj počasie. Pred pobočkou v Las Vegas zatiaľ nestojí nikto, ale pre istotu tam nainštalovali kamery, pretože očakávajú nával ľudí.

Apple spustí predaj iPhonu 7 už 16. septembra. Prví si ho užijú ľudia z Austrálie. Avšak po minulé roky bolo viac kupujúcich ako iPhonov, a tak sa stalo, že ľudia odchádzali naprázdno. Hoci firma Apple vyhlásila, že pobočky by na to mali byť pripravené, títo ľudia sa chceli asi uistiť, že odídu so svojím vysnívaným iPhonom vo farbe, akú si vybrali.


Zdroj: macrumors.com

Zdroj titulnej foto: theodysseyonline.com