iOS

LogDog už aj pre iOS

· 1 min read
LogDog už aj pre iOS

LogDog, ktorý bol pôvodne vytvorený pre Androidy, aby ochránil online účty pred napadnutím, prichádza aj pre iOS a môžeš si ho zdarma stiahnuť z App Store.

Prináša veľa možností, ako sledovať, kedy a kde sa prihlasuješ na internet, ale aj aký internetový prehliadač najčastejšie používaš. Ak si aj ty myslíš, že bezpečnosti nikdy nie je dosť, toto je appka stvorená pre teba.

Bezplatná verzia LogDogu ponúka používateľovi kontrolovať Facebook, Dropbox a Gmail (neskôr by mali pribudnúť aj Twitter, Yahoo či Instagram). To zahŕňa informácie ako:

  • dátum a čas posledného prihlásenia,
  • miesto posledného prihlásenia,
  • internetový prehliadač, z ktorého bolo prihlásenie uskutočnené,
  • IP adresy,
  • zoznam zariadení, z ktorých sa najčastejšie prihlasuješ.

Zdroj: idownloadblog.com

Je potrebné sprístupniť niektoré detaily účtov, aby aplikácia mohla správne fungovať, ale nemusíš sa báť o svoje heslá, pretože LogDog ich neukladá a nemá prístup k žiadnym informáciám bez povolenia. Appka ťa tiež informuje o akejkoľvek podozrivej aktivite. Samozrejme, že môžeš účty, ktoré chceš kontrolovať, ľubovoľne pridávať alebo odoberať.

LogDog je veľmi užitočná aplikácia, hlavne preto, že umožňuje udržiavať všetky účty pokope a v bezpečí. Je dostupná aj pre tých, ktorí nie sú až tak technicky zdatní, pretože nevyžaduje žiadne zložité úkony a je bezplatná, čo je tiež veľkou výhodou.

Zdroj: idownloadblog.com
Zdroj titulnej foto: time.com

Related Articles

Týždňový newsfilter + Podcast #10
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #09
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #07
· 8 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #06
· 7 min read