Licker je tá najnechutnejšia a najbizarnejšia aplikácia, ktorá precvičí váš jazyk

· 1 min read
Licker je tá najnechutnejšia a najbizarnejšia aplikácia, ktorá precvičí váš jazyk

Ach, čo tí ľudia nevymyslia...

Nie je nám v redakcii úplne jasné aké množstvo akej omamnej látky museli tvorcovia tohto nápadu zobrať, no výsledok je prinajmenšom bizarný. Jedná sa totiž o aplikáciu, ktorá ma za úlohu naučiť vás čo najlepšie lízať. Áno, počujete správne.

Vďaka aplikácii môžete svojim jazykom nasledovať šipky, ktoré sa objavujú na obrazovke a vy sa postupným trénovaním máte stať majstrom v tom, čo ocení hlavne partnerka. K dispozícii je aj množstvo in-app nákupov, ktoré majú za úlohu nie len zmeniť obtiažnosť levelov, ale taktiež v prípade záujmu majiteľa "appky" miesto lízania.

Možné je zdieľať svoje výsledky ako na Facebooku, tak aj na Linkedin-e. V druhom prípade si síce nevieme predstaviť situáciu kedy by niekto chcel ukázať výsledky svojmu šéfovi, no ak je vaša šéfka zároveň milenka, tak to môže v krajnom prípade dávať zmysel.

zdroj: youtube.com

Dôležité je tiež davať si pozor kde tréning praktikujete, pretože ako uvidíte na videu nižšie, tak môže dôjsť k naozaj nepríjemným sitáciam. Ak je však niekto z čitateľov ochotný ísť aj cez mrtvoly aby sa stal dokonalým milencom, tak sa kreativite medze nekladú.

Aj napriek tomu, že veríme v súdnosť našich čitateľov a dúfame, že to nikto z nich nedokázal dočítať až do tohto odstavca, tak sa obávame, že nejaký podivný jedinec môže stále čakať na link na stiahnutie. Musíme ho však sklamať, (chvalabohu) sa jedná len o vtip od známej skupiny TheKloons, ktorý na Youtube za pár dni nazbieral v čase písania článku viac ako 2 milióny pozretí.

Pokiaľ je teda toto váš štýl humoru, pripájame celé video:


Zdroj titulnej foto: youtube.com
zdroj: youtube.com