Legandárna Nokia 3310 sa vracia na trh

· 1 min read
Legandárna Nokia 3310 sa vracia na trh

Kolujú o nej legendy, je nezničiteľná, dokáže zastaviť guľku zo zbrane a pri páde na nohu vám spôsobí zlomeniny. Asi každý v tejto chvíli poznal, že je reč o Nokii 3310. Tento telefón je ešte aj teraz používaný množstvom ľudí, ktorí naň nedajú dopustiť. Je spoľahlivý, odolný a má skvelú výdrž batérie. Legendárny model, ktorý chcel okolo roku 2000 každý, sa teraz vracia do predaja.

Nie, nejedná sa o prvý apríl. Podľa dostupných informácii Nokia na MWC (Mobile World Congress) 2017 skutočne oznámi opätovné zahájenie predaja tohto modelu. Výstava pritom prebehne už tento mesiac. Jednať by sa malo o nezmenenú Nokiu 3310, ktorá bude totožná s tou pôvodnou a neprinesie absolútne žiadne zmeny.

zdroj: Highsnobiety

Telefón by mal dostať cenovku príjemných 59 dolárov, čo je za kúsok, medzi ktorého funkcie patrí napríklad hranie legenárneho hada, či čiernobiely displej, vskutku príjemná cena. Je jasné, že telefón si budú kupovať hlavne ľudia, ktorí sú obrovskými fanúšikmi značky Nokia alebo tí, ktorí si budú chcieť pripomenúť jeden zo svojich prvých telefónov.

No vzhľadom na skvelú spoľahlivosť tohto modelu a batériu, ktorá vydrží dnes už neuveriteľných 15 dní používania je možné, že si ju mnoho ľudí kúpi aj ako záložný telefón ku svojmu smartfónu, pre prípad núdze.

zdroj: info.extra.hu


Zdroj titulnej foto: dailydot.com
zdroj: independent.co.uk