Krv, pot a tvrdé údery. Taký je trailer na nový Real Boxing 2

· 1 min read
Krv, pot a tvrdé údery. Taký je trailer na nový Real Boxing 2

Pre všetkých fanúšikov boxu a bojových hier máme radostnú správu! Vývojárske štúdio Vivid Games oficiálne oznámilo druhé pokračovanie obľúbenej hry na dotykové zariadenia Real Boxing. Zároveň tiež vydali prvý trailer k tejto perfektnej bojovej hre.

Podľa vývojárov bude Real Boxing 2 šlapať na Unreal Engine 4, čo je špičkový engine, takže sa máme na čo tešiť. Už podľa traileru vyzerá, že hra podstúpi množstvo zmien oproti prvému Real Boxing. Zdá sa, že sa môžeme tešiť na špičkové animácie a skutočne úchvatnú grafiku.

My sa môžeme, tak ako v predchádzajúcej časti, tešiť na viacero výziev v podobe rozdielnych bossov, rôzne ceny a najmä množstvo zápasov s kvalitnými protivníkmi. Taktiež by v hre nemala chýbať sada nástrojov na vytváranie vlastného bojovníka s rôznymi výhodami.

Bohužiaľ, zatiaľ nevieme, kedy by mal Real Boxing 2 vyjsť. Autori však sľubujú, že sa ho dočkáme ešte v tomto roku a bude sa dať stiahnuť zadarmo.

Pokiaľ ste ešte o tejto hre nepočuli a máte radi box, rozhodne vám odporúčame vyskúšať zatiaľ aspoň prvú časť. Je to jedna z najlepších bojových hier, ktoré aktuálne App Store ponúka a vy si ju môžete stiahnuť zadarmo. Pre tých, ktorí sa však nevedia dočkať na druhú časť, odporúčame navštíviť a zadarmo sa zaregistrovať do VIP klubu hry. Ako členovia budete dostávať najčerstvejšie informácie o hre a čo je najdôležitejšie, môžete sa podieľať na testovaní beta verzie hry.