Konečne poriadny a drsný drop test! IPhone 6S vs Samsung Galaxy S7

· 1 min read
Konečne poriadny a drsný drop test! IPhone 6S vs Samsung Galaxy S7

Drop testov, ktoré porovnávajú iPhone 6S s novým Samsungom 7S, je na internete mnoho. Nemusíš ani dlho hľadať a dopátraš sa k množstvu videí, pri ktorých ti bude pukať srdce. Väčšina týchto testov ale nie je ani zďaleka taká spoľahlivá a výsledok nemusí byť vôbec presný.

Tieto videá sú často natáčané v domácom prostredí, popisujú nepresnú vzdialenosť pádu (výška hlavy, výška pásu) a majiteľ ich púšťa z vlastnej ruky. Pritom stačí len pár centimetrov hore-dole alebo iný uhol ruky, ktorý smartfóny drží, a nemôžeš si byť istý, že obe zariadenia spadli na zem rovnakou silou. Zdá sa ale, že večnému súpereniu je koniec, pretože tu konečne máme poriadne video, ktoré otestuje, čo skutočne tieto dva smartfóny vydržia.

Na youtubovom kanáli PhoneBuff sa objavil test za pomoci profesionálneho vybavenia, ktoré zabezpečilo, že iPhone 6S aj Samsung Galaxy 7S mali rovnaké podmienky. Autori navyše nezostávali len pri niekoľkých pádoch a mobilom dali poriadne zabrať. Neprestali, kým neboli obe zariadenia úplne zničené. Ako to celé dopadlo a kto je nakoniec víťaz, si môžeš pozrieť v nasledujúcom videu.


Zdroj titulnej foto: apple.com

Zdroj: 9to5mac.com