Koncept iPhonu 7 Plus, ktorý by mohol Apple inšpirovať

· 2 min read
Koncept iPhonu 7 Plus, ktorý by mohol Apple inšpirovať

Vo svete vzniká mnoho zaujímavých konceptov iPhonu, ale iba málo z nich je skutočne zaujímavých. Tento nový koncept z dielne dizajnéra menom Aitor Amigo López je výnimočný tým, že hoci ide o úplne nový dizajn, vyzerá reálne a, dovolíme si povedať, že aj pekne.

Zdroj: gmenta.com

Autor ho prezentuje vo videu, ktoré vyšlo iba nedávno. Tam môžeme vidieť, že si zobral inšpiráciu zo Samsungu Galaxy S6 Edge, keďže displej je po stranách zahnutý. Tiež si môžeme všimnúť, že autor ponechal jack na slúchadlá. Zato sme sa ale zbavili plastových pásov na prienik signálu na zadnej strane a vyčnievajúcej šošovky fotoaparátu.

Zdroj: gmenta.com

Nikto z redakcie nie je prorok a nemôže povedať, či bude iPhone 7 vyzerať práve takto. Navyše tento koncept odporuje všetkým únikom, ktoré tvrdia, že sa dočkáme duálneho fotoaparátu a absencie konektora jack pre slúchadlá. Dovolím si ale tvrdiť, že podobným smerom sa vyberie aj Apple, keď bude chcieť priniesť niečo nové a zároveň nie diametrálne odlišné. Navyše, zbavenie sa pásikov na anténe a vyčnievajúceho fotoaparátu by určite potešilo nejedného fanúšika telefónu od spoločnosti z Cupertina.

Zdroj: gmenta.com

Na dohady je ešte však skoro, pretože Apple telefón predstaví až na jeseň tohto roka. Ešte predtým by však mala firma na jar predstaviť iPhone 5se, 4" iPhone s parametrami z väčších a novších modelov.


Zdroj titulnej foto: youtube.com
Zdroj: youtube.com