Komentáre na Facebooku budú onedlho plné videí

· 1 min read
Komentáre na Facebooku budú onedlho plné videí

Na komentároch na Facebooku sa vieme všetci vyblázniť. Často ma pobavia komentáre viac ako samotný príspevok. Hlavne keď sú vtipné, trefné a jedinečné. Najskôr sme komentovali len slovami a pomocou smajlíkov, potom prišli nálepky, obrázky, GIFy a teraz už aj videá priamo z vášho zariadenia. Samozrejme, nehovorím o zdieľaní videí z Youtube, pretože vhadzovanie linkov do komentárov, pričom Facebook sám zmení vložený link na video, je už samozrejmou funkciou.

Ak ste si túto funkciu zatiaľ nevšimli, jednoducho pri písaní komentára máte vľavo taký fotoaparát, ktorým pridávate aj fotky a obrázky. Pomocou neho pridáte aj video, buď to, ktoré ste už natočili, alebo to, ktoré len chcete natočiť.

Zdroj: thinkapple.sk

Takže komentáre budú plné videokomentárov, videí domácich zvieratiek a, samozrejme, detí. Teda v prípade, ak sa to uchytí, a sama som zvedavá, či to pritiahne pozornosť užívateľov, pretože doteraz sme si bez nich v pohode vystačili. Nevravím, že videokomentáre nemajú čo užívateľom ponúknuť, len to nie je žiadna prevratná novinka. Aj napriek tomu by to nemalo chýbať v možnostiach, niekomu predsa obrázky a GIFy stačiť nemusia, a verím, že sa nájdu takí, ktorých videokomentáre sa nám budú páčiť a zabavia nás.


Zdroj: macworld.com

Zdroj titulnej foto: dailydot.com