Každý deň zachyť len 1 sekundu života! Platený videodenník dočasne zadarmo

· 2 min read
Každý deň zachyť len 1 sekundu života! Platený videodenník dočasne zadarmo

Aj ty určite poznáš ten pocit nostalgie, keď si prehliadaš staré fotky v smartfóne alebo sleduješ niekoľkoročné videá. Nebyť fotografií a videí, na mnoho zážitkov a ľudí by si si možno ani nespomenul. Aj to je dôvod, prečo tu máme aplikáciu 1 Second Everyday. Tá sa na celú túto vec pozerá z trocha iného uhla.

Hlavnou myšlienkou aplikácie je motivovať užívateľa natočiť každý deň jednu sekundu svojho života. Či už stráviš celý deň v posteli, zažiješ nudný deň v práci, alebo ideš na zaujímavý výlet s kamarátmi - všetko sa ti uloží do mobilu. Keď si potom po čase pozrieš všetky zábery zostrihané, spomenieš si na každý jeden natočený deň svojho života. Do 6 minút záznamu sa ti zmestí celý tvoj rok.

Podobný koncept, samozrejme, nie je nič nové. Viacero ľudí sa rozhodlo natočiť sekundu z každého svojho dňa behom roka. Zhodujú sa v tom, že pocit, ktorý majú, keď si po dlhom čase pozrú časť svojho života, nenahradí žiadne iné video či fotka zavesená na sociálnej sieti.

A na záver to najlepšie. Autori appky 1 Second Everyday sa rozhodli zverejniť ju na začiatku roka dočasne zadarmo. Nič ti teda nebráni v tom, aby si si tento rok aj ty takýmto spôsobom zaznamenal každý svoj deň a na začiatku roka 2017 si oživil všetky zabudnuté spomienky.

Názov: 1 Second Everyday
Autor: Cesar Kuriyama
Kompatibilita: iOS 7.0 a vyššie
Cena: dočasne zadarmo
Stiahnuť z App Store