Kábel z Indiegogo, ktorý sa ti tak ľahko nerozpadne

· 2 min read
Kábel z Indiegogo, ktorý sa ti tak ľahko nerozpadne

Spoločnosť ZUS vytvorila na Indiegogo zaujímavý projekt. Určite poznáš otravné problémy s káblami, ktoré sa priveľmi rýchlo rozpadnú. Ak aj ty hľadáš kábel, ktorý vydrží poriadne dlho, vyskúšaj ZUS z Indiegogo.


*Prestaňte vyhadzovať peniaze za káble, ktoré za to nestoja!* Presne tak znie myšlienka projektu. **Ku káblu dostaneš doživotnú záruku.** Kábel je vyrábaný v troch variantoch, čo sa týka konektora. Buď Lightning pre Apple zariadenia, USB-C alebo MicroUSB pre smarfóny, tablety, čítačky...

Zdroj: indiegogo.com

Ako to, že kábel znesie tak veľa?
Odpoveď je jednoduchá. Je vyrobený z kevlaru. Ak niekto náhodou nevie, kevlar je látka, ktorá bola prvýkrát vytvorená začiatkom druhej polovice minulého storočia a vďaka výbornej pevnosti pri zachovaní nízkej hmotnosti našla svoje uplatnenie vo výrobe nepriestrelných viest.

Zopár ukážok toho, čo znesie kábel od ZUS:
Zdroj: indiegogo.com
Dokážeš s ním potiahnuť takmer dvojtonové auto.


Zdroj: indiegogo.com
Je "odolný voči mačkám".


Zdroj: indiegogo.com
Môžeš s ním zdvíhať viac než 20-kilogramovú činku.


Zdroj: indiegogo.com
Znesie aj prejdenie autom.


Kábel má vynikajúce výsledky v teste od uznávanej spoločnosti TÜV. V porovnaní s káblom, ktorý značka Belkin prezentovala ako extrémne odolný a pýta si za jeden kus 29,99 USD, mal takmer o 50 % lepšie výsledky. Kábel od Belkin je môžeš ohnúť 10 137-krát a kábel z Indiegogo až 15 188-krát.

Ak máš o kábel záujem, môžeš si ho zo stránok Indiegogo objednať za 19,99 USD, ale hradíš aj poštovné.

Zdroj titulnej foto: jailbreakmodo.com
Zdroj: indiegogo.com