K iPhonu 7 dostaneš EarPods s 3,5 mm konektorom a redukciou

· 1 min read
K iPhonu 7 dostaneš EarPods s 3,5 mm konektorom a redukciou

Ako sa predpokladá, iPhone 7 nebude mať 3,5 mm jack na slúchadlá. A práve prišla nová správa z Japonska od Maca Otakara! K iPhonu 7 sa budú baliť EarPods slúchadlá ako aj doteraz, ale aj s redukciou!

Všetci poznáme EarPods slúchadlá, ktoré vždy dostaneme k iPhonu. Avšak nastáva zmena! V samotných slúchadlách síce nie, no časom sa možno zmení aj to. K novému iPhonu 7 dostaneš slúchadlá s 3,5 mm konektorom, no aj redukciu s 3,5 mm na Lightning konektor.

Zdroj: voltmagonline.com

Doteraz sme však na webových portáloch čítali iba dohady o tom, aké slúchadlá Apple prinesie. Mali sme tu informácie o slúchadlách priamo s Lightning konektorom, dokonca aj o Bluetooth slúchadlách. A nakoniec k obyčajným a starým známym EarPods dostaneme iba redukciu.

Zdroj: thecountrycaller.com

Mac Otakara tiež predpokladá, že iPhone 7 bude k dispozícii v 256 GB variante a reproduktory budú umiestnené na pravej aj ľavej strane pri Lightning konektore. No rôzne teórie hovoria o tom, že Apple predstaví iPhone 7 s reproduktorom iba na jednej strane.

Už existuje toľko informácií o novom iPhone, že sa v tom strácame. Preto jediné, čo môžeme urobiť, je počkať na september 2016 a na vlastné oči uvidíme, čo nám nakoniec firma Apple prichystala.


Zdroj titulnej foto: businessinsider.com
Zdroj: macrumors.com