"Ježiš" zatknutý vo filadelfskom Apple Store!

"Ježiš" zatknutý vo filadelfskom Apple Store!

Vzhľadom na to, že Apple je spoločnosť, ktorá stojí za "božským tabletom", a že obchody Apple Store sú do značnej miery katedrály modernej technológie, tak by nemalo prekvapovať, že v jednom z nich môžete naraziť na "Božieho Syna".

Práve v centre mesta, vo filadelfskom Apple Store, sa prechádzal muž s dlhými vlasmi oblečený v rúchu, výzorom pripomínajúci Ježiša. Avšak, ako je všetkým miestnym obyvateľom známe, nešlo o skutočné zjavenie Ježiša, pretože osoba, ktorá sa prechádzala po obchode, je známa ako "Philly Jesus" a bola vyvedená z obchodu v putách.

Zdroj: cultofmac.com

"Filadelfský Ježiš", vlastným menom Michael Grant, je 29-ročná miestna celebrita. "Slávny" sa stal po tom, ako ho často vídali chodiť s krížom po meste. Už v minulosti bol zatknutý za to, že odmietal opustiť oblasť známu ako Dilworth Plaza. Na Twitteri sa hneď ujal jeho hashtag #FreePhillyJesus.

Neexistuje žiadne vysvetlenie, prečo bol Philly Jesus vyvedený z Apple Store, ale prišlo k tomu potom, ako ignoroval požiadavky zamestnancov o oblečení vhodnom do predajne. Súdny proces s "filadelfským Ježišom" je naplánovaný na 17. mája.

Zdroj: philly.com

Nevieme, prečo personál zareagoval práve takto. Nestáva sa totižto každý deň, aby do predajne prišiel "Ježiš" osobne kvôli kúpe nového mobilu. Takisto môžu byť zamestnanci radi, že sa nerozhodol pre Samsung Store!


Zdroj titulnej fotografie: darkroom.baltimoresun.com

Zdroj: cultofmac.com