iStudiez Pro - dokonalý organizátor vášho štúdia

iStudiez Pro - dokonalý organizátor vášho štúdia

Zakaždým zabudnete v akej učebni máte ďalšiu hodinu? Nikdy neviete nájsť zadanie úlohy, ktoré ste si "určite" niekam zapisovali? Alebo len chcete mať prehľad všetkých výsledkov vášho štúdia na jednom mieste, ale stále netušíte, kde by to mohlo byť? Tu je riešenie. Prepracovaná a predsa užívateľsky nenáročná aplikácia iStudiez Pro dokáže pri týchto problémoch pomôcť a ešte oveľa viac.

Zdroj: istudentpro.com

Aplikácia je v podstate rozdelená na tri časti: prehľad, zadania a plánovač. V plánovači spravujete jednotlivé semestre (alebo ak chcete polroky). Pre každý semester naplánujete jednotlivé predmety, pričom zadáte trvanie, opakovanie, miestnosť, typ hodiny, vyučujúceho a známkovanie. Vloženie týchto údajov trvá maximálne pol hodinu, za ktorú tí šikovnejší stihnú aj dve desaťminútové prestávky. Plánovač rovnako umožňuje podrobne vyplniť kartu vyučujúceho, kde si môžete zapísať napríklad oddelenie, e-mailovú adresu či konzultačné hodiny. Výhodou je, že po skončení semestra sa vaše dáta nestratia a môžete ich kedykoľvek prezerať, čo môže pomôcť pri spočítavaní kreditov. V tejto časti je možné rovnako ako pravidelné hodiny pridávať aj termíny a hodnotenia zo skúšok.

Zdroj: thinkapple.sk

V sekcií zadania možno pridávať rôzne typy úloh, pričom jednoducho nastavíte predmet, termín nutnosti dokončenia zadania, prioritu a pre prípad skupinovej práce pridať aj mená partnerov. Na tieto zadania budete upozornený vopred podľa vami zvoleného intervalu. Keď už máte všetky potrebné dáta vložené do iStudiez, môžete si začať užívať všetky výhody, ktoré aplikácia ponúka. Určite oceníte najmä elegantné upozornenie niekoľko minút pred začiatkom ďalšej hodiny, stručný rozpis dňa v časti prehľad a v notifikačnom centre či automatickú synchronizáciu medzi vašimi zariadeniami. Aplikácia iStudiez Pro je dostupná v App Store za za cenu 2,99€. Poprípade aj v Lite verzii, ktorá je však samozrejme o zopár funkcii ochudobnená. Je prispôsobená pre iPhone, iPad aj Apple Watch. K dispozícii je aj pre macOS.

Zdroj: thinkapple.sk

Zdroj titulnej foto: istudentpro.com
Zdroj: ThinkApple.sk