iOS

Iron Maiden: Legacy of the Beast (iOS hra)

· 2 min read
Iron Maiden: Legacy of the Beast (iOS hra)

Run to the Hils, Run for Your Life! Áno, aj táto pieseň bude možno soundtrackom pre chystanú hru s názvom Iron Maiden: Legacy of the Beast. Britská heavymetalová legenda Iron Maiden spolu s Roadhouse Interactive a 50cc Games vyvíjajú novú hru pre operačné systémy iOS a Android. Hra bude zdarma a bude mať RPG model hrania. Vyjsť by mala niekedy cez leto tohto roku.

Obsahovať bude postavy, ktoré sa počas celej kariéry skupiny objavovali na obaloch ich albumov. Hudobným podmazom budú živé nahrávky piesní z festivalu Monsters of Rock, ktoré ešte neboli vydané na žiadnom albume. V hre budeš Eddiem, maskotom, ktorý sa objavuje na obaloch albumov už od debutu z roku 1980. Budeš objavovať nové svety z iron-maidenskej mytológie, cestovať v čase a súperiť s čudesnými postavami z obalov albumov. Ak chceš byť informovaný o novinkách a o dátume vydania, stačí sa prihlásiť k odberu noviniek na tejto stránke.

Steve Harris, basista a jeden zo zakladateľov skupiny, hovorí:

"Vieme, že veľa našich fanúšikov sú náruživí hráči a my sme už dlho premýšľali nad tým, že Eddie, naša muzika a obraznosť sa na toto hodia perfektne..."

>"Je to nápad, ku ktorému sme sa plánovali vrátiť už od roku 1999, keď bola vydaná naša výberovka spolu s video hrou Ed Hunter. Teraz, v roku 2016, to všetko môže byť na smartfónoch ešte dostupnejšie, hocikde na svete, pre každého Maiden fanúšika aj pre všetkých náruživých hráčov."

The Ghost Logo

V komentároch nám daj vedieť, ako sa ti pozdával minuloročný album The Book of Souls a či sa chystáš tento rok navštíviť niektorý z koncertov Iron Maiden.

Zdroj: cultofandroid.com