iPhone 6 explodoval počas hovoru!

· 1 min read
iPhone 6 explodoval počas hovoru!

Majiteľ iPhone 6 menom Kishal Yadav z indického mesta Gurgaon iba tesne unikol pred zranením, ktoré mu mohol spôsobiť jeho iba 2 dni starý iPhone 6. Podľa jeho slov bol práve v aute, telefonoval a mal zapnutý reproduktor, keď si všimol že z jeho iPhone vychádzajú iskry. V monete, čo ho chytil a zistil, že je telefón extrémne horúci sa zľakol a vyhodil ho z okna. Akonáhle sa telefón dotkol zeme, tak explodoval.

Yadav tvrdí, že telefón kúpil iba 2 dni pred incidentom v oficiálnej predajni. Jednalo sa o Space Grey model s kapacitou 64GB. Yadav povedal:

"Keď telefón explodoval, mohol som si popáliť tvár. Keď som hodil telefón von, hovor bol zapnutý a stav batérie okolo 70%."

Krátko po incidente odniesol Yadav svoj telefón do obchodu, kde ho kúpil. Tam ho však odkázali na servisné stredisko spoločnosti Apple, kde mu pre zmenu povedali, že mu reklamáciu zamietajú a telefón radšej pošlu na preskúmanie priamo Applu. Muž sa teda rozhodol celú vec zmedializovať a ísť na políciu.

Nie je to prvý krát, čo iPhone explodoval, napríklad iba v marci tohto roku mužovi z New Yorku explodoval vo vrecku iPhone 5c. Narozdiel od dnešného prípadu však tamten nemal taký šťastný koniec a muž musel nanešťastie navštíviť nemocnicu s popáleninami 3. stupňa. Aj pri množstve iPhonov, ktoré Apple vyrába sa podiel tých, ktoré vybuchli ráta na prstoch jednej ruky, napriek tomu by sa podľa mňa takáto veci stávať nemali, čo myslíte?