IPhone príde v roku 2017 so skleneným puzdrom, hovorí dodávateľ firmy Apple

· 1 min read
IPhone príde v roku 2017 so skleneným puzdrom, hovorí dodávateľ firmy Apple

Pred pár mesiacmi sa objavili teórie o tom, že iPhone by mal prísť so skleneným zadným krytom. Avšak popredný výrobca celej vonkajšej konštrukcie iPhonu Catcher Technology informuje, že Apple plánuje urobiť celé telo zo skla, informuje CEO firmy Allen Horng. Catcher Technology je popredný taiwanský výrobca tiel pre mobilné telefóny a zároveň aj veľmi kľúčová zložka pre iPhony.

Zdroj: www.valuewalk.com

CEO firmy Allen Horng informoval vo štvrtok na tlačovke, že Apple sa chystá prejsť na sklenený zovňajšok telefónu, čím sa chce odlíšiť od ostatných značiek. Zároveň podotkol, že toto môže aj znamenať ukončenie spolupráce s Apple.

"Pokiaľ viem, tak jedine firma Apple si objednala sklenený zovňajšok na svoje telefóny," povedal Horng vo štvrtok na tlačovke. "Myslím si, že to nebude mať veľký dopad na našu firmu, keďže tieto sklenené puzdrá budú potrebovať kvalitnú kovovú konštrukciu a jej výrobný proces nesmie byť zanedbaný, keďže Apple chce zaručiť dlhú živostnosť svojich smartfónov."

Firma Apple doposiaľ prispela vyše 82 miliardami dolárov do Catcher Technology, čo by v tomto prípade znamenalo obrovskú stratu pre Apple.

Zdroj: www.macworld.co.uk

Firmy sa na základe požiadaviek Apple domnievajú, že Apple príde s obrovským redizajnom iPhonu v roku 2017, avšak tohtoročného modelu by sa to nemalo týkať.

Zdroj titulnej foto: www.macrumors.com
**Zdroj: iDownloadBlog**