iPhone 8 s novým Touch ID sa začne vyrábať až v septembri

· 1 min read
iPhone 8 s novým Touch ID sa začne vyrábať až v septembri

Výroba iPhonu 8, ktorého sme sa podľa všetkých informácií mali dočkať už túto jeseň spolu s iPhonom 7s a 7s Plus, sa ešte len na jeseň začne (asi začiatkom septembra). Túto informáciu priniesol server DigiTimes.

Zdroj: tudocelular.com

Ak je táto informácia správna a s výrobou iPhonu 8 sa naozaj začne až v septembri, dočkáme sa ho pravdepodobne až niekedy koncom roka, ak ešte vôbec tento rok. Server DigiTimes je veľmi optimistický a predaje predpokladá už v októbri. Rovnako to bolo aj pri iPhone 4s. Za omeškanie vraj môže veľmi komplikovaná výroba displeja, v ktorom budú zabudované rôzne senzory.

Najväčsou novinkou by tu však mal byť nový senzor na odtlačky prstov. DigiTimes hovorí, že Apple má vlastnú variantu a do displeja bude tento senzor pevne vsadený. Tým sa potvrdzuje informácia, že Touch ID bude v novom iPhone naozaj priamo v displeji a so starým známym tlačidlom sa môžme rozlúčiť.

Zdroj: technobuffalo.com

Stále však presne nevieme, ako to Apple vymyslí. Možno nás prekvapí, všetko stihne a v septembri naozaj predstaví aj iPhone 8. A ak aj nie, všetci naň s istotou radi počkáme.


Zdroj titulnej foto: appleinsider.com
zdroj: 9to5mac.com

Related Articles

Týždňový newsfilter + Podcast #10
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #09
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #08
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #07
· 8 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #06
· 7 min read