iPhone 8 príde o Home Button a aj o ostatné tlačidlá

· 1 min read
iPhone 8 príde o Home Button a aj o ostatné tlačidlá

Ako už všetci dobre vieme, v septembri by nám mala spoločnosť Apple predstaviť hneď tri modely nových iPhonov - iPhone 7s, 7s Plus a iPhone 8. Ten posledný bude rozhodne úplne odlišný. Tu sú tie najnovšie plánované funkcie, ktoré čakajú nový iPhone.

O iPhone 8 máme nové informácie. V prvom rade ide o to, že nám ponúkne snímaciu 3D technológiu. Ešte presne nevieme, čo by na iPhone mohla táto funkcia znamenať, resp. čo bude táto funkcia zabezpečovať. Vyskytujú sa rôzne dohady, že bude slúžiť aj na vylepšenie duálneho fotoaparátu. Uvidíme.

Zdroj: idropnews.com

Najväčšou novinkou o novej vlajkovej lodi je to, že na nej nenájdeme žiadne tlačidlá. Čiže príde o Home Button, postranné tlačidlá na zvýšenie či zníženie hlasitosti a tiež tlačidlo na zamykanie alebo odomykanie mobilu.

Spoločnosť Fast Company potvrdila, že iPhone 8 naozaj príde o Home Button. Bude však zabudovaný priamo v OLED displeji a reagovať bude výlučne na dotyk.

Zdroj: techflout.com

Potešujúcou správou je tiež to, že iPhone 8 (či iPhone X?) bude mať oveľa väčšiu kapacitu batérie, čiže sa môžeme tešiť na jej dlhšiu výdrž (snáď). A okrem toho, hovorí sa aj o vrátení sa k dizajnu iPhone 4. Žeby bol iPhone 8 zo skla?


Zdroj titulnej foto: bitfeed.co
zdroj: idropnews.com