iPhone 8 nám predstavia asi až v januári 2018

iPhone 8 nám predstavia asi až v januári 2018

Čoraz častejšie sa objavujú informácie, že iPhone 8 nebude predstavený spolu s iPhonom 7s a 7s Plus, ale sa ho dočkáme až začiatkom roka 2018. Prečo? Pretože sa vraj vyskytli technické problémy súvisiace s výrobou iPhonu a stojí za tým aj nedostatok komponentov na výrobu tohto revolučného modelu od Apple.

Zdroj: cultofmac.com

To sú najnovšie správy analytikov zo spoločnosti Deutsche Bank. Okrem nich s takýmito správami prišiel nedávno aj server DigiTimes, ktorý sa vyjadruje, že vraj kvôli technickým problémom výroby zakriveného displeja a zabudovania 3D senzoru do displeja, bude predstavenie iPhonu 8 meškať. Spoločnosť Apple vraj zaznamenáva aj problémy s funkciou bezdrôtového nabíjania, ktoré taktiež spomaľujú výrobný proces a to až o jeden či dokonca dva mesiace.

Zdroj: appadvice.com

Keby však iPhone 8 naozaj nepríde tento rok, už ho nemožno považovať za revolučný či jubilejný, pretože rok 2017 je desiatym výročím od vydania prvého iPhonu, nie ten budúci. Možno znovu ide iba o nepodložené fakty, vymyslené informácie, dohady a odhady. Spoločnosť Apple nás však vždy vedela a aj vie prekvapiť a pevne verím, že tak to bude aj túto jeseň. A čo si myslíš ty? Príde iPhone 8 ešte túto jeseň alebo ho budeme očakávať až v januári 2018?


Zdroj titulnej foto: news.softpedia.com
zdroj: cultofmac.com