iPhone 8 možno úplne príde o snímač odtlačkov prstov

iPhone 8 možno úplne príde o snímač odtlačkov prstov

Informácie o jubilejnom iPhone 8 sa stále rozširujú, vznikajú nové a nové dohady, ktoré sú poväčšine vždy vytrhnuté z kontextu a tak vznikajú iba samé nepravdivosti. Včera sme však priniesli informáciu, že Apple skúša dva prototypy iPhonu 8, ktoré sa líšia funkciou Touch ID. Teraz je tu ale ďalšia veľká zmena.

Zdroj: idropnews.com

Vôbec nie je isté, či iPhone 8 nakoniec úplne nepríde o možnosť Touch ID, teda technológiu odtlačku prstov. Donedávna sa hovorilo o tom, že snímač odtlačkov bude integrovaný pod displej mobilu, dnes to však už nie je pravda, pretože na vývoj tejto novinky by spoločnosť Apple potrebovala dlhší čas. Vznikli aj dohady o tom, že Touch ID bude v zadnej časti iPhonu, podobne ako to je u mobilov s Androidom.

Zdroj: idropnews.com

Máme tu však nový názor od analytika Andyho Hargreavesa, ktorý prišiel s tým, že iPhone 8 NEBUDE mať Touch ID. Ak by však chcela spoločnosť Apple stihnúť predstavenie iPhonu 8 s integrovaným snímačom odtlačku prstov v displeji spolu s predstavením iPhonu 7s a 7s Plus, musela by tento problém vyriešiť čo najskôr.

Je vôbec možné, že by s-kové modely sedmičkovej rady mali Touch ID a revolučná, vlajková loď iPhone 8 nie?


Zdroj titulnej foto: 9to5mac.com
zdroj: 9to5mac.com