iPhone 8 má mať duálny fotoaparát na výšku a tiež ďalšiu veľkú novinku

iPhone 8 má mať duálny fotoaparát na výšku a tiež ďalšiu veľkú novinku

iDrop News získali exkluzívne informácie od dôveryhodného zdroja výrobného závodu, konkrétne od Benjamina Geskina. A okrem iného, názov jubilejného iPhonu vraj bude "iPhone Edition".

Nový iPhone 8, alebo iPhone Edition sa bude od súčasných modelov dizajnom líšiť viac, ako sme si mysleli. V zadnej časti možno vidieť duálny fotoaparát ale vo vertikálnej polohe. Vysvetlenie tejto novinky je také, že užívatelia iPhonov väčšinou fotia vertikálne. V prednej časti sa bude nachádzať kamera s 3D skenovacou technológiou, ktorá bude slúžiť pre rozpoznanie tváre.

Zdroj: idropnews.com

Ďalšou novou informáciou je to, že Touch ID môže byť umiestnené v zadnej časti, teda tak ako je to u niektorých Androidov. Dlhý čas sa hovorilo o tom, že Touch ID bude vstavaný v displeji, no tomu pravdepodobne odzvonilo, nakoľko je to pomerne ťažké na výrobu. Určite sa toho dočkáme, ale pri iPhone 8 to ešte nebude.

A informácia, ktorú už na 99% vieme je, že zakrivenie displeja nebude také, ako pri Samsungu Edge. Pôjde iba o 2.5D mierne zakrivenie. Očakáva sa aj nový iOS 11, výkonnejší čip A11 a potešilo by aj bezdrôtové nabíjanie.

Zdroj: idropnews.com

Je treba však brať to všetko s rezervou, pretože Apple nás vie vždy prekvapiť. Do predstavenia jubilejného iPhonu zostáva ešte pár mesiacov a počas nich sa toho môže veľmi veľa zmeniť.


Zdroj titulnej foto: 9to5mac.com
zdroj: idropnews.com