iPhone 8 bude mať dva typy displejov

· 1 min read
iPhone 8 bude mať dva typy displejov

iPhone, iPhone 8, všade iba samé novinky, nové koncepty, "úniky", dohady, diskusie... Človek už ani nevie, čo z toho naozaj považovať za pravdu a čo naopak nie.

Najnovšia informácia, ktorú máme však pochádza od skúseného analytika Ming-Chi Kua zo spoločnosti KGI Securities. Už ho pozná naozaj takmer celý svet a je známy tým, že informácie, ktoré vždy o nových iPhonoch prinesie, majú nejakú váhu. Bude tak tomu aj teraz?

Zdroj: bgr.com

Ide o to, že Ming-Chi Kuo prišiel s myšlienkou, že nový iPhone 8 bude mať naozaj zaujímavý displej. Okrem toho, že predpokladá, že celý displej bude vo veľkosti iPhonu 7, hovorí aj o jeho rozdelení akoby na dve časti. Prvá časť by mala predstavovať klasický zobrazovací panel s uhlopriečkou 5,15" a druhá časť by slúžila ako interaktívna plocha. Tá by sa nachádzala dookola zobrazovacieho panelu. Interaktívna plocha by mala plniť funkciu virtuálnych tlačidiel. Ide však stále o jeden celok, jeden displej.

Zdroj: macrumors.com

Okrem tejto novinky Kuo prezradil, že stále verí tomu, že Apple predstaví spolu s 5,8" iPhonom aj 4,7 a 5,5" iPhony (tomu veríme snáď všetci). Tiež hovoril o väčšej batérii, sklenenom tele a bezdrôtovom nabíjaní. Stále však nie sú známe bližšie informácie.


Zdroj titulnej foto: appadvice.com
zdroj: macrumors.com

Related Articles

Týždňový newsfilter + Podcast #10
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #09
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #08
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #07
· 8 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #06
· 7 min read