IPhone 7 v modrej farbe? Deep Blue nahradí Space Gray!

· 2 min read
IPhone 7 v modrej farbe? Deep Blue nahradí Space Gray!

Budeme mať nový iPhone v luxusnej modrej farbe? Túto novinku priniesol japonský server Mac Otakara. Apple má vraj farbu Space Gray nahradiť Deep Blue, teda hlbokou modrou.

V modrej farbe sme sa od Apple už výrobku dočkali a bol to iPod Touch. Tentoraz však pôjde o úplne iný odtieň modrej farby, keďže iPod disponoval oveľa bledšou farbou, ako je predpokladaná Deep Blue.

Zdroj: appleinsider.com

Apple tvrdí, že s výrobou Space Gray výrobkov končí po 3 rokoch. Táto farba je však jedným z najviac žiadaných variantov, či už ide o iPhone, alebo iPad. Čo si teda vyberú nadšenci šedej neskôr?

Zdroj: 9to5mac.com

Ako sme sa kedysi čudovali, že Apple mení čiernu farbu na vyššie spomínanú Space Gray /vesmírna šedá/, tak sa teraz všetci čudujú tejto novinke. Takisto biela sa zmenila na Silver /strieborná/ a pri predstavení iPhonu 5s pribudol ďalší farebný variant - dnes už známy Gold /zlatá/. Zbierku firma Apple doplnila nedávno o ďalšiu farbu, a to pri predstavení iPhonu 6s. Ide o u žien obľúbenú - Rose Gold /ružovo-zlatá/.

Zdroj: imore.com

My v redakcii sa veľmi tešíme na nový farebný variant iPhonu. Aj keď ešte nič nie je oficiálne potvrdené, podľa návrhu Deep Blue na iPhone vyzerá naozaj skvele! Tak čo povieš?


Zdroj titulnej foto: youtube.com

Zdroj: 9to5mac.com