iPhone 7 Plus je tým najpredávanejším Plus modelom v histórii

· 1 min read
iPhone 7 Plus je tým najpredávanejším Plus modelom v histórii

Pri oznámení ekonomických výsledkov na konferencii s investormi spoločnosti Apple sme sa mohli dozvedieť množstvo zaujímavých čísel a faktov. Medzi ne patrí aj to, že je iPhone 7 Plus doteraz najviac predávaným iPhonom s prívlastkom Plus v histórii spoločnosti.

Apple za to vďačí hlavne rozdielnemu prístupu k väčšiemu z dvojice telefónov. Tento rok sa dočkal funkcií, ktoré sa v menšom iPhone 7 nenachádzajú. Jedná sa hlavne o duálny fotoaparát, ktorý vie ozaj pomôcť a vylepšiť výslednú kvalitu fotografií. Práve táto vychytávka je pre mnoho záujemcov rozhodujúcim elementom.

Ďalej sa tiež jedná o väčšiu batériu, ktorá je podstatná asi pre každého, kto chce svoj iPhone využívať naplno a v neposlednom rade displej, pretože väčšie uhlopriečky sú vo svete stále viac a viac populárne.

zdroj: pcmagazine.com

Záujem o iPhone 7 Plus prekvapil dokonca aj samotný Apple, pretože jeho predaje takmer dohnali predaje iPhone 7. 5,5 palcový iPhone tak už viac netvorí iba doplnok v portfóliu, jedná sa už o produkt rovnako dôležitý ako je menší, 4,7 palcový model.

Tim Cook počas konferenčného hovoru priznal, že ich naozaj zaskočil záujem o tento model, čo malo byť aj dôvodom toho, prečo nebolo možné za začiatku zohnať tento telefón len tak jednoducho. Objavili sa tak problémy s dostupnosťou.


Zdroj titulnej foto: apple.com
zdroj: macrumors.com