IPhone 7 bude mať displej "hore nohami"

· 2 min read
IPhone 7 bude mať displej "hore nohami"

Spoločnosť GeekBar na svojej stránke zverejnila nové fotografie iPhonu 7. Vďaka nim môžeme vidieť displej vsadený do tela telefónu, čo je však zaujímavé, je "hore nohami". Ide o prvý iPhone, ktorý má displej namontovaný naopak.

Zdroj: macrumors.com

Za možnosť montovania displeja hore nohami vďačíme hlavne absencii 3,5 mm konektora jack, pretože sa vnútri mobilu uvoľní dostatok miesta pre všetky kábliky. Home Button sa na fotkách nachádza v hornej časti mobilu, báť sa však nemusíš, telefón je len naopak otočený. V hornej časti tiež bude viac priestoru na väčšiu šošovku fotoaparátu. Z fotiek nie je jasné, či Home Button na 100 % bude mať vibračnú odozvu, o ktorej sa už dlhšie hovorí. No keďže nevidíme ani potenciálne tlačidlo, na aké sme pri iPhonoch zvyknutí, možnosťou Force Touch bude disponovať určite. Táto vlastnosť nového Home Buttonu bude integrovaná do predného panelu.

Zdroj: macrumors.com

Zdroj: macrumors.com

Ako to naozaj dopadne? To uvidíš už o 3 týždne, 7. septembra 2016. Vtedy totiž náš milovaný nový iPhone 7 uzrie svetlo sveta. Tešíš sa? My určite áno. :-)

--- Zdroj titulnej foto: [pixabay.com](https://pixabay.com/sk/ajfoun-iphone-apple-ios-651350/) **Zdroj: [macrumors.com](http://www.macrumors.com/2016/08/11/iphone-7-front-panel-display/)**

Related Articles

Týždňový newsfilter + Podcast #10
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #09
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #08
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #07
· 8 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #06
· 7 min read